Wpis z mikrobloga

Już od dłuższego czasu nie piszę pierwszy na tinderze. Dałem sobie spokój po kilku próbach. Miałem wrażenie, że gadam z pacjentkami po lobotomii. Cały ciężar rozmowy spoczywał na mnie. Nuda w #!$%@?. Tylko nabijasz licznik atencji pustakowi. Niech sama zdecyduje do kogo pisać bo mi szkoda czasu.

"Haha", "aha", "hmm"
A pokończyły studia xdd
Znajomy chad pokazał mi kiedyś swój profil. Jedyna różnica jest taka, że same piszą pierwsze, ale ponieważ nie potrafią prowadzić rozmowy to zadają #!$%@? ogólnikowe pytania i przerzucają tego gorącego kartofla do ciebie:
- jak Ci minał wieczór :)
- całkiem przyjemnie. Obejrzałem mecz
i cisza
i pustakowi wyczerpał się ram. Piłeczka na twojej połowie. Teraz to ty masz różową zabawiać rozmową. Ona swoją powinność spełniła. Nie podchwyci tematu i nie zapyta się o jaki mecz, czy grasz, trenujesz, chodzisz sam na siłkę itp. Facet miałby już całe drzewo tematów rozpisane, ale różowe nie potrafią bo one umieją tylko atencję odbierać. Same z siebie nic, bo nie muszą.
A do różowych, które uważają, że te tematy nie są interesujące więc po co je poruszać. Mały sekret: wasze tematy są jeszcze nudniejsze. #!$%@? jakie one są nudne! Nikogo nie obchodzą. Każdy chłop się zmusza do słuchania tego i udawania, że go to obchodzi.

#tinder #blackpill #przegryw #zalesie #zwiazki
  • 59
@sugmadig: Lubie kobiety i staram się nie myśleć, że każda to #p0lka ale szczerze mówiąc wiele z nich nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a nawet jeśli samemu się zaczyna temat to one nie potrafią go pociągnąć. Najgorsze jest to, że ta tendencja działa rosnąco razem z wyglądem kobiety - im ładniejsza tym zwykle gorzej się z nią gada ale nauczona tym, że jej wygląd daje wszystko niczego się nie uczy.
@sugmadig: Nie wiem czego sprowadzasz to wszystko do tindera. 90% kobiet jakie w życiu poznałem miała tragicznie ograniczony światopogląd i zainteresowania, dosłownie większość okazji gdzie zebrało się kilka kobiet to zawsze to samo- stawały w grupce i pier..y o bluzkach z zary, narzeczonym iwonki, kosmetykach, fryzjerach i w późniejszych latach o netflixie. Nieistotne jest w tym temacie wykształcenie czy status społeczny, ostatnimi czasy spotykałem się z kobietami zarówno sprzedającymi w delikatesach
@sugmadig: mógłbym opisać kilka kobiet które znam,a są na Tinderze od lat,ale niema kogo opisywać,jedna samotne matka,36 lat,opis ma że jest kobietą która dokładnie wie czego chce od życia,i dąży do celu.Tylko co to za cel,kiedy ona nigdy nawet nie pracowała.średnio ładna,i jak czasem ją widzę to myślę na co ona wogóle liczy i śmiać mi się chce z niej,żyje z rodzicami,nic w domu nie robi,a co wy myślicie,że kto ma
@sugmadig: Dokładnie mam takie same przemyślenia - odpisywanie półsłówkami, zero zaanagażowania, czasem zdarza mi się pisać pierwszy na tinderze ale jak widzę że ktoś mnie ghostuje albo odpisuje w stylu "aha" no to sobie daje spokój nie mam zamiaru prowadzić konwersacji z umysłowym pustakiem który uważa że facet ma być klaunem w rozmowie a dziewczyny nie muszą się zaangażować.

Ale poza tinderem - laski w realu jest to samo. Zero fajnych
@Mirka007: absolutnie nie bronie kobiet bo tak samo zreszta jak i faceci zdarzaja sie takie, ktore nie mają za duzo do powiedzenia lub sa po prostu nudne ale...jezeli laska odpisuje wam tak zdawkowo to raczej celowalabym w to,ze nie jestescie w jej kregu zainteresowania a nie ze jest malo inteligentna....( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eldzej_10: a już uwielbiam jak w opisie se strzeli rząd emotikonek albo jakiś cringowy elaboracik w stylu: nie mam zbyt wiele do powiedzenia, jestem nieśmiała :) Lubię spontaniczność :))) Polećmy do hiszpanii!

A wszystkie zdjęcia są jej gęby tylko pora dnia i lokalizacja inna.
I jak ja mam do takiej zagadać? Co mam powiedzieć? Nie daje żadnych informacji o sobie a oczekuje czegoś więcej niż "hej!" lol XD
Przeciętny wygląd, nadwaga,
@KneelYouFool: tu cały odwieczny problem, ze facetów interesują rzeczy, a kobiety - ludzie. Oczywiście wolałbym tysiąc razy bardziej pogadać z kobietą, która czyta biografie czy relacje z podróży, kierując swoje zainteresowania na życie innych ważnych osób, niż #!$%@? na malowanie ryja jak influencerka X, ale pewnej rzeczy nie da się przeskoczyć. Np. temat jak zaprojektować system, który będzie sprawnie prowadził samochód po ulicy pełnej ludzi itp. zupełnie nie chwyci i tyle.
Panowie, ale mam beke jak tutaj odlatujecie z tym, że każdy chłop to kolejny Einstein i buduje cywilizacje, a każda baba to tępa dzida xD Większość chłopów to raczej piwko i piłka przed TV, a nie:

dosłownie każdy jak nie składał modeli, klepał jakieś gry mobilne, ganiał z asg, bawił się w inscenizacje, składał motocykle od zera itp itd.


@KneelYouFool

lub

Np. temat jak zaprojektować system, który będzie sprawnie prowadził samochód po
Nie wiem czego sprowadzasz to wszystko do tindera. 90% kobiet jakie w życiu poznałem miała tragicznie ograniczony światopogląd i zainteresowania, dosłownie większość okazji gdzie zebrało się kilka kobiet to zawsze to samo- stawały w grupce i pier..y o bluzkach z zary, narzeczonym iwonki, kosmetykach, fryzjerach i w późniejszych latach o netflixie. Nieistotne jest w tym temacie wykształcenie czy status społeczny, ostatnimi czasy spotykałem się z kobietami zarówno sprzedającymi w delikatesach jak i
Panowie, ale mam beke jak tutaj odlatujecie z tym, że każdy chłop to kolejny Einstein i buduje cywilizacje, a każda baba to tępa dzida xD Większość chłopów to raczej piwko i piłka przed TV, a nie:


@rzrbld: To weź sobie porównaj rozmowy na grillu czy imprezie grupki facetów - polityka, sytuacja geopolityczna, sport, technologia i gadżety, kosmos, filozofia, ekonomia, motoryzacja, siłownia, majsterkowanie

No chyba że naprawdę jakieś ograniczone grono sebików i
@rzrbld: No ale takie są fakty, kobieta od zarania dziejów miała rozłożyć nogi, urodzić bombelka, dać mu cycka do gęby, ugotować gar bigosu i stulić mordę. Z tego powodu 99% wkładu w rozwój cywilizacji, filozofii, medycyny, systemów politycznych należała do facetów. Chyba nie da się z tym w jakikolwiek sposób dyskutować. Obecnie cały rdzeń dzisiejszego świata, drogi, budownictwo, energetyka, gospodarka odpadami, słowem wszystko bez czego żyć się nie da jest na