Wpis z mikrobloga

Mirki pracuje ktoś tu w #fujitsu ?

Jest oferta na agenta service desku z angielskim, nie mają stricte wymagań z wiedzy programowania czy czegoś takiego (tylko znajomość sprzętową) więc w sumie spoko, ale pytanie moje jest jakiego cv wymagają bo nie jest to nigdzie w ogłoszeniu wspomniane więc nie wiem czy wysyłać PL czy ENG ¯\_(ツ)_/¯ (samo ogłoszenie jest po angielsku no ale na rynek polski robione pewnie przez kogoś w Łodzi czy Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Wgl nie mając żadnego wyższego wykształcenia informatycznego jest sens na to słać cv ? (again, nie ma tego w wymaganiach, jedynie w opcjonalnych jest jakaś edukacja w kierunku IT). Chociaż z drugiej strony to chyba zwykłe call center z przyjmowaniem zgłoszeń klientów tego co rozumiem.

#pytaniedoeksperta #pytanie #pracbaza #praca
  • 11
@Chromka_zielonka: no właśnie widywałem ogłoszenia gdzie jak byk było że cv proszę składać w języku angielskim a tutaj nic. A w zasadzie wszystkie ogłoszenia mają po ang (przynajmniej do service desku), bez znaczenia jakiego języka tak naprawdę wymagają

Czasem jest możliwość załączenia dwóch plików/cv ale tutaj nie wiem bo musiałbym już zaaplikować żeby się dowiedzieć jak to wygląda gdyż zbierają cv przez własny system a nie poprzez pracuj.pl. Stwierdziłem więc że
@BorysKafarov: prawdopodobnie nie będziesz miał do czynienia ze sprzętem Fujitsu xD zwykły service desk, przeklepywanie próśb z maili i telefonu do systemu ticketowego, ważne byś umiał obsługiwać komputer xD