Wpis z mikrobloga

@dumpmuzgu: wstrzyknął zbyt duzo tuszu do oka, na dodatek takiego, ktory sie nie nadaje do wstrzyknięcia do oka.
Tatuaż gałki ocznej to wcale nie tak malo popularny zabieg, jak mogloby sie wydawac. I wcale nie jest tak bardzo niebiezpieczny. Tutaj gosciu ewidentnie zrąbal po calosci. Ona przestala widziec w jednym oku juz w trakcie wykonywania tatuażu, wiec musial jej napompować tego tuszu tyle, ze jej prawie oko pękło. Widac to tez
@ksndr: jeszcze kalkuje z angielskiego (robiąc #!$%@? ze swojej księżniczki cały harem) gdzie tam właśnie używają "they" za wiki:

używanie zaimka they lub jego form pochodnych (them, their, theirs, themselves, niekiedy również themself) w języku angielskim w funkcji zaimka liczby pojedynczej, jako neutralnego pod względem płci zamiennika he i she (oraz form pochodnych). Użycie to występuje przede wszystkich w zdaniach odnoszących się do bliżej nieokreślonej osoby. Używanie zaimka they jako formy
@malibu99: Rozumiem ludzi którzy robią sobie tatuaże na niewidocznych miejscach jak np. udo, kostka czy bicek i jeśli coś dla nich ważnego, ale na oczach, twarzy, dłoniach czy szyi? Dla mnie to wołanie o atencję, nigdy bym tego nie zrobił. Jako nastolatek miałem kolczyk we brwi i zgadnijcie co? Po prostu go wyjąłem jak poszedłem do liceum i nie mam żadnego śladu po nim bo się zagoiło. piercing > tatuaże jeśli