Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś przybywam z filmem o naszym pięknym kraju. Najlepsze miejsca w Polsce!
Zebrałem w nim wszystkie najlepsze ujęcia jakie udało mi się nagrać w ciągu ostatnich lat. Mam nadzieję, że coś ciekawego na majówkę wybierzecie, a jeśli nie, to chociażby się zrelaksujecie i nieco odpoczniecie od natłoku bodźców. Bardzo zapraszam!

Ps. jestem mega ciekaw co sądzicie o okładce - chyba więcej się nad nią narobiłem niż nad filmem - dobierając kadry tak, aby nie tylko były różnorodne, ale też w siebie przechodziły. A to chmurami, a to lasami, a to górami. Ktokolwiek to zauważył? Czy warto było szaleć tak? :D

#kolemsietoczy
czarek69 - Hej! Dziś przybywam z filmem o naszym pięknym kraju. Najlepsze miejsca w P...

źródło: comment_1650788125KlMAUTyHDbn9JfiLAkvMGp.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@czarek69: Bardzo fajna okładka. Nie bądź zaskoczony jak różne pismaki zaczną kraść tę grafikę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może warto pomyśleć o umieszczaniu na własnych pracach niewielkiego ale charakterystycznego loga albo znaku wodnego?
  • Odpowiedz
Na 6 zdjąć 5 to góry a jedno z jeziorkiem
Bardzo wymowne biorąc pod uwagę że 80% Polski to niziny
Obrzydliwe niziny z polami zboża i kartofli
Monotonny krajobraz, który powoduje depresję
  • Odpowiedz
@Kalosz667: albo nie umiesz się cieszyć prostym pięknem natury ¯\_(ツ)_/¯ lasy i jeziora też mają swój urok, a to ok 1/3 powierzchni kraju jakby nie patrzeć...

@czarek69: będzie oglądane, wyglada osom!
  • Odpowiedz