Wpis z mikrobloga

@korpoRator małe miasteczko, południe wielkopolski. Dobra lokalizacja, mnóstwo pracy, więcej niż ludzi tutaj. Wolne mieszkania idą na pniu. To jest szeregowiec, dwie kondygnacje, trzy pokoje, salon, toaleta, łazienka, kuchnia, garderoba i strych, nie wliczany do metrażu. Ogrzewanie podłogowe, gazowe z możliwością pompy i gotowa instalacja pod fotowoltaike oraz klimatyzator. Bez garażu, ale za to z parkingiem na dwa auta. Taras z ogródkiem na tyłach domu. Rolety okienne wszędzie. Ściany podwójne, wyciszone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kefas_safek: nigdy nie spłacasz samych odsetek przecież wiec pkt 2 to nie jest prawda. Jak były najniższe stopy w historii jeszcze parę miesięcy temu to płaciłem prawie po równo kapitału i odsetek.

@koniecswiatajestbliski: a gdzie w pkt 2 jest napisane, że same odsetki? nikt tak nie napisał, napisane było, że najpierw się odsetki spłaca, co generalnie jest prawdą, bo większość odsetek spłacasz w pierwsze 5 lat przy 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kefas_safek: nigdy nie spłacasz samych odsetek przecież wiec pkt 2 to nie jest prawda. Jak były najniższe stopy w historii jeszcze parę miesięcy temu to płaciłem prawie po równo kapitału i odsetek.

@koniecswiatajestbliski: a gdzie w pkt 2 jest napisane, że same odsetki? nikt tak nie napisał, napisane było, że najpierw się odsetki spłaca, co generalnie jest prawdą, bo większość odsetek spłacasz w pierwsze 5 lat przy 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
oczywiscie, ze dlug bo nawet przy ratach sam fakt posiadania karty kredytowej niekoniecznie uzywanej jest traktowany jako zadłuzenie w banku w wysokosci limitu karty : D jesli masz na karcie 50 tys to ona nawet jesli lezy w szafie nieruszana z gory jest traktowana jako zadluzenie na 50 tys : )

@monarchista:

Nie jako zadłużenie, ale jako zobowiązanie. : )

P.S. Przy okazji to co z tym twoim samochodem i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a gdzie w pkt 2 jest napisane, że same odsetki? nikt tak nie napisał, napisane było, że najpierw się odsetki spłaca, co generalnie jest prawdą, bo większość odsetek spłacasz w pierwsze 5 lat przy 25 letnim kredycie. Nawet jak miałeś mniej więcej fifty fifty kapitał i odsetki w racie to procentowo dużo większy udział miały odsetki jako całość

@kefas_safek:

To musisz napisać do mojego banku bo po obniżeniu stóp coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: to ty? napisalem ze nie ma sensu rozmawiać bo gadam ze ścianą. probowales jakies zabiegi #!$%@? na koniec dla prowokacji ale come on :)
@monarchista:

Ok, czyli wyszło na to, że jesteś hipokrytą i człowiekiem nie potrafiącym obronić swoich głupich teorii. Nie żebym był zaskoczony, ale wolałem się jeszcze utwierdzić w przekonaniu.

W tym wątku znów to potwierdzasz pisząc to co wyzej o kk.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korpoRator:

ale #!$%@?

oho, wytoczone ciężkie działa, argument kończący xD

To musisz napisać do mojego banku bo po obniżeniu stóp coś im się #!$%@?ło i przez niemal 2 lata miałem ratę w proporcji 60% kapitału, 40% odsetek przy czym spłacałem go dopiero 3 rok.

@Krupier: ile % odsetek z całości spłaciłeś do momentu obniżek stóp lub przez oierwsze 3 lata? Podpowiem: jeśli masz do spłaty kapitał np 500k
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korpoRator:

ale #!$%@?
oho, wytoczone ciężkie działa, argument kończący xD

To musisz napisać do mojego banku bo po obniżeniu stóp coś im się #!$%@?ło i przez niemal 2 lata miałem ratę w proporcji 60% kapitału, 40% odsetek przy czym spłacałem go dopiero
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: ile % odsetek z całości spłaciłeś do momentu obniżek stóp lub przez oierwsze 3 lata? Podpowiem: jeśli masz do spłaty kapitał np 500k i odsetki 200k (bo niskie stopy) i rata jest 50/50 kapitał / odsetki to spłacasz więcej odsetek niż kapitału. Znakomitą większość odsetek spłacasz w pierwsze 3-5 lat i nawet z tym nie diluj, takie są fakty.

@kefas_safek:

Dalej nie zmienia to faktu, że odsetek
  • Odpowiedz