Wpis z mikrobloga

Które miasto w Polsce daje twoim zdaniem najlepsze perspektywy na kolejne 10 lat?

Gdyby tak pobawić się w analityka, wybór którego miasta mógłby okazać się najlepszą "inwestycją" na przyszłość?

Które miasto jest godne zaufania w zakresie takich cech jak:
- rynek pracy
- edukacja
- jakość życia
- perspektywy na przyszłość
- ceny nieruchomości
- ogólna uroda i atmosfera

Opinie i argumenty piszcie w komentarzach.

#pytania w #ankieta dla #pracbaza #nieruchomosci #architektura
J.....s - Które miasto w Polsce daje twoim zdaniem najlepsze perspektywy na kolejne 1...

źródło: comment_1650614147lVrzFZu6ZWsrTya0XpWiuU.jpg

Pobierz

Które miasto Polski wydaje się najbardziej perspektywiczne?

  • Warszawa 29.5% (95)
  • Kraków 9.9% (32)
  • Łódź 6.8% (22)
  • Wrocław 13.4% (43)
  • Poznań 11.5% (37)
  • Gdańsk 14.9% (48)
  • Szczecin 5.6% (18)
  • Katowice 8.4% (27)

Oddanych głosów: 322

  • 27
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: Głos na Wroclaw. mieszkałem w 3 miastach z tej listy (Kraków 5 lat, Warszawa rok i Wrocław 3,5 roku), i z tego co zauważyłem to Wrocław odjeżdza Krakowowi i goni stolicę. Rynek pracy dla inżynierów we Wrocławiu bije na głowe Kraków. Ceny nieruchomości podobne, zarobki w mojej branży dużo lepsze, mniej smogu i dużo mnie turystów, którzy nie robią chlewu jak w Krakowie. Co do edukacji to myślę, że ta
  • Odpowiedz
@kuljak: Jak widać, Warszawa dystansuje resztę miast, ale Łódź na równo z innymi dużymi, więc widać są ludzie, którzy nie mają problemu zestawić Łodzi z Krakowem czy Poznaniem i tam widzą swoją dostatnią i spokojną przyszłość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jud-Suss: Łódź to nieprzemyślane inwestycje, brak długoletniej strategii, korpo na niskich stanowiskach, starzejąca i kurcząca się populacja, zadłużenie. Jako mieszkaniec nie widzę perspektywy dla miasta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jud-Suss: tak, sam pracuję w Warszawie i patrząc co się dzieje wydaje mi się, że za 10 lat Łódź w ogóle stanie się przede wszystkim sypialnią stolicy, ewentualnie filią central firm.
  • Odpowiedz
Jak widać, Warszawa dystansuje resztę miast, ale Łódź na równo z innymi dużymi, więc widać są ludzie, którzy nie mają problemu zestawić Łodzi z Krakowem czy Poznaniem i tam widzą swoją dostatnią i spokojną przyszłość.


@Jud-Suss: A ilu ludzi po prostu ślepo głosuje na swoje miasto w takiej ankiecie? Myslę też, że niewielki odsetek miał szansę pomieszkać dłuzej w więcej niż dwóch-trzech z tej listy, wielu mieszkało w jednym, a w
  • Odpowiedz