Wpis z mikrobloga

@Crisu: imho tytuł słuszny. Nie można ludziom zabrać ich własności ale na pewno jest konieczność wprowadzenia kar za puste mieszkanie i uczciwych kontroli, a także kastrala w dużych miastach
@Crisu: oho, mój ulubieniec jest teraz moją ulubienicą xD miałam okazje poznać to bajkowe towarzystwo podczas jednej z prelekcji dotyczącej nieruchomości. Zawsze gładko przechodzą nad tematem okradania miasta przez lokatorów poprzez nieplacenie należnych podatków. Ogólnie dramat na każdej linii.
A teraz jest jeszcze ryzyko, że ją w kiblu spotkam xD
@WOparachAbsurdu: ja 2 lata temu borykałem się z wynajmującym i czytając różne strony natrafiłem na komitet obrony praw lokatorów.
Typ mocno tam działa, polecam filmiki z akcji kiedy uniemożliwaiją eksmisję lokatorów zalegających z czynszem. Jak wchodzą do mieszkania to się okazuje, ze jest duży telewizor, papieroski ale na czynsz brakło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hekktik: na początek trzeba wreszcie zadbać o prawa właścicieli. Nie może być tak że nie można kogoś #!$%@? jak nie płaci czynszu lub zadłuża mieszkanie. Na zachodzie norma jest ze na wynajem podpisuje się kontrakt, a na wejściu i wyjściu wchodzi rzeczoznawca i ocenia straty