Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co Wy macie z tym fame mma. Czemu ten syf u Was takie poruszenie wywołuje? Wy serio nie macie co oglądać i śledzicie każdego patusa tych pseudo organizacji z osobna? xd Jak nudne trzeba mieć zainteresowania, czy też tematy do oglądania, żeby katować się tym wszystkim od konferencji po same walki i jeszcze za to #!$%@? płacić xdd Nigdy tego nie zrozumiem serio...
  • 203
@Almost_a_wizard: trzeba byłoby zapytać tych mirków z wylewem wspierającym to gówno. Trochę się ich tutaj zleciało, może któryś łaskawie się wypowie w tej kwestii? Jak to jest w sumie? To od urodzenia tak z głową, czy wylew jakiś nagły był?
@Wojtas1080pl: bo masy są głupie plus człowiek z natury lubi czuć się lepszy i mądrzejszy od innych. Więc skoro średni poziom jest tak niski to musisz te gawiedź zabawiać rozrywką na ich poziomie.

Wszelkie tłumaczenia typu „ja oglądam fame mma, ale spotykam się ze znajomymi/mam inne zainteresowania” to w większości kłamstwo, a jeśli nie to świadczy to o niskiej świadomości, ludzie ni rozumieją jak tego typu zjawiska są szkodliwe na wielu
@Wojtas1080pl: za parę lat, jak będą koło 40, dostanie jeden z drugim #!$%@? za nic od takich przygłupich wanna be fighterów. Pół biedy, jak to będą sebiksy, gorzej jak banany z silnymi plecami. Tak samo jak jednego pokona, to potem będą na niego polować stadami. Było parę lat spokoju i wrócimy do lat 90. Akurat kryzys idzie, to wszystko się ładnie złoży.
@Wojtas1080pl:

@Kaker: Coś, co mnie rozwija czasami, czasami jakieś kursy ogarniam, czasem jakieś filmy, no wiele rzeczy którymi się interesuje, czy to o sporcie czy ogólnie o tym co na świecie


@Wojtas1080pl: No ja również a raz na 3 miesiące obejrzę sobie patogalę czy włączę mniej wymagający serial na netflixie - w którym miejscu leży problem?
Ale posypało komentarzami xD

Ogólnie fenomen FameMMA (i każde inne patoMMA) polega na tym samym co programów typu Jak Oni Tańczą, Gwiazdy Tańczą Na Lodzie itp. Różnica jest taka, że patoMMA oglądają ludzie, którzy szczycą się nieoglądaniem telewizji, a Taniec Z Gwiazdami oglądają ludzie, którzy klną na "te głupie komputery".

Natomiast ze sportem nie ma to wiele wspólnego. Z MMA te patogale mają tyle wspólnego co Michał Milowicz z łyżwiarstwem figurowym.
@Wojtas1080pl Dobra, ale gdzie jest problem w tym, że ludzie komentują i żyją rzeczami którymi się interesują. Jak leci HP na tvn to tu jest wysyp tego kontentu, podobnie z jakimiś rolnik szuka żony czy inne rzeczy. Nadal nie rozumiem gdzie jest problem.
Nigdy tego nie zrozumiem serio...


@Wojtas1080pl: Zrozum człowieka który nigdy niczym się nie interesował. Żyje, ale nie wie po co i dlaczego. W sumie to nigdy się nad tym nie zastanawiał. Jest 21 wiek, masa produkcji do wyboru. Są nawet audiobooki marka aureliusza ale po co to komu skoro to nie jest na czasie. Przychodzą patusy i mówią- bijemy się, o tym gadacie. I gadają.

Nie jest to trudne do zrozumienia.
@Lapidarny: nie boli. To jest po prostu przykre, że tak dużej części społeczeństwa imponuje patologia i prostactwo, zwłaszcza młodzieży. Gdyby nie Wy, Ci ludzie byliby zwykłymi patusami, tyle że bez kasy i sławy.
@Wojtas1080pl: No ten fame i inne to ogólnie są g.wna ale spójrzcie na to z drugiej strony. Ci ludzie serio trenują do tego. Często gęsto okazuje się ze nawet po walce nadal chcą trenować bo inaczej zle się czuja. Łapią bakcyla i sprzedają go dzieciakom. Przykładowo ta znana z obciągania w autobusie teraz ciagle treningi, zero alkoholu. Takie mamy czasy.
@Wojtas1080pl śmieją się z ludzi ogladajacych ukryte prawdy czy cos w tym stylu a sami oglądają największą patole ostatnich lat i podniecają się tym kto co powiedzial, #!$%@? wzory do naśladowania dla obecnych nastolatków- dwa patusy wyzywające się w internecie idące później do klatki bić sie po mordach xDDD
Przykry obraz społeczeństwa nam się wyjawia, jeśli faktycznie tych osób na samym wykopie jest aż tyle, że ich to serio kręci... Tak jak kolega wyżej napisał "Stop making stupid people famous". Będzie mnie to dziwić i tyle, żyjcie z tym, że karmicie wręcz tę patole. No kto co woli prawda? Tak mi powtarzacie, więc okej ;) Jeden woli te 40zł spożytkować w jakiś dobry sposób, czy to na swoje potrzeby czy nawet