Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budujzwykopem #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Buduje parterowy dom o powierzchni użytkowej 98m2.
Praktycznie 80% prac wykonałem sam, bo wiadomo ile co kosztuje, a ja polak robak zarabiam ledwo średnią krajową.
A do tego jeszcze 200 tysięcy kredytu.

I czy tylko moja żona tak ma? co mnie niemiłosiernie #!$%@?.
Zamiast po pracy jechać na budowę, coś tam porobić.
To jeżdżę z nią i wybieram rzeczy do domu.

Ja rozumiem, że można wybierać.
Ale #!$%@?, ona potrafi 3 dni wybierać baterię do łazienki
I tak jest ze wszystkim, jeździsz, szukasz

Ale jeszcze są dwa bonusy do tej zabawy
- Kupiłeś coś: jednak mi się nie podoba
- ej bo w miejscowości X jest taki sklep galeria łazienek, może tam jeszcze pojedziemy oglądnąć prysznice.
Sklep 100 km od nas

Serio #!$%@?, w naszym domu nie było ani jednej rzeczy która była kupiona w ten sam dzień co to oglądaliśmy.

Nie wiem, wy kobiety potraficie wybierać baterię do łazienki tyle ?

My już 6 dzień jeździmy za panelami do domu i najlepsze, że już byliśmy w sklepach w promieniu 200km i dalej nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mam taki plan, że jak się wprowadzimy do domu, nie zamontuje telewizora tylko

"Co kochanie? Telewizor chcesz oglądać. Masz tu fotel, herbatkę i podziwiaj sobie dniami swoje panele które wybierałaś tydzień"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625fdfd919dcb88006633141
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kupiłem z narzeczoną mieszkanie. Ogarnąłem cały remont generalny, umawianie fachowców, zakupy itd. Jak już się wprowadziliśmy to powiedziałem partnerce pół roku temu, żeby poumawiała resztę fachowców od pierdół w sylu rolety, drzwi, stolarz do szafy. Zgadnij ile z tego jest zrobione...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Znam to
Wybieranie godzinami
Potem zakup
Wniesienie do domu
...i nie pasuje


Tak bylo z farba (nie wiem ile kolorow zwrocilem)
Tak bylo z plytkami (trzecie pietro, a ze nie pasuja, okazywalo sie po wniesieniu ich na gore)
Panelami
Moldingami (te listwu przypodlogowe)
Kranem
...
Krwa ze wszystkim co mozna zwrocic!
.
W koncu wzialem projektanta
Ale tez krwa nie!
Co projektant zaproponowal ONA wiedziala, ze na pewno znajdzie tanszy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: można też powiedzieć, że ta bateria jest spoko i kupujecie tą, zamiast godzić się na jeżdżenie 3 dni za głupią baterią.

My już 6 dzień jeździmy za panelami do domu i najlepsze, że już byliśmy w sklepach w promieniu 200km i dalej nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale tobie też nic się w tych sklepach nie podobało? Czy wszystko musi być tak jak ona chce, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: żona chce wybrać wyposażenie tak aby wszystko że sobą pasowało i było po prostu ładne (co nie jest łatwe) a Ty jak typowy polak byś kupił byle gówno byle szybko ¯\_(ツ)_/¯

Ja tam ja rozumiem, lepiej poświęcić na to trochę więcej czasu niż potem się #!$%@? że jednak coś nie gra.
  • Odpowiedz
  • 4
@Wygryw_z_wyboru totalnie popieram. Op by pojechał do Castoramy i kupił co tańsze pewnie. Zero zmysłu estetycznego. Wydają oszczędności życia i nawet nie chcę aby było ładnie
  • Odpowiedz
  • 2
@2-aminopirydyna te ze ty lubisz siedzieć w domu który wygląda jak gówno to nie oznacza że każdy tak lubi. Rozumiem są osoby które olewają względy estetyczne domu, siebie, swoich ubrań.. ja uważam że jak już wydaje kasę to na coś ładnego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja tam nie wiem. Żeby ładnie zrobić dom nie trzeba #!$%@?ć całymi dniami po sklepach za żonką która nie może zdecydować się czy jednak kran będzie koloru stalowego czy miedzianego. Poczucie estetyki każdy ma i wizualne ogarnięcie chaty jest proste jak #!$%@? tylko niektóre baby robią z tego taki big deal jakby zaraz miały startować w konkursie projektantów mieszkań XDD
  • Odpowiedz