Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budujzwykopem #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Buduje parterowy dom o powierzchni użytkowej 98m2.
Praktycznie 80% prac wykonałem sam, bo wiadomo ile co kosztuje, a ja polak robak zarabiam ledwo średnią krajową.
A do tego jeszcze 200 tysięcy kredytu.

I czy tylko moja żona tak ma? co mnie niemiłosiernie #!$%@?.
Zamiast po pracy jechać na budowę, coś tam porobić.
To jeżdżę z nią i wybieram rzeczy do domu.

Ja rozumiem, że można wybierać.
Ale #!$%@?, ona potrafi 3 dni wybierać baterię do łazienki
I tak jest ze wszystkim, jeździsz, szukasz

Ale jeszcze są dwa bonusy do tej zabawy
- Kupiłeś coś: jednak mi się nie podoba
- ej bo w miejscowości X jest taki sklep galeria łazienek, może tam jeszcze pojedziemy oglądnąć prysznice.
Sklep 100 km od nas

Serio #!$%@?, w naszym domu nie było ani jednej rzeczy która była kupiona w ten sam dzień co to oglądaliśmy.

Nie wiem, wy kobiety potraficie wybierać baterię do łazienki tyle ?

My już 6 dzień jeździmy za panelami do domu i najlepsze, że już byliśmy w sklepach w promieniu 200km i dalej nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mam taki plan, że jak się wprowadzimy do domu, nie zamontuje telewizora tylko

"Co kochanie? Telewizor chcesz oglądać. Masz tu fotel, herbatkę i podziwiaj sobie dniami swoje panele które wybierałaś tydzień"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625fdfd919dcb88006633141
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania:

Znam to
Wybieranie godzinami
Potem zakup
Wniesienie do domu
...i nie pasuje


Tak bylo z farba (nie wiem ile kolorow zwrocilem)
Tak bylo z plytkami (trzecie pietro, a ze nie pasuja, okazywalo sie po wniesieniu ich na gore)
Panelami
Moldingami (te listwu przypodlogowe)
Kranem
...
Krwa ze wszystkim co mozna zwrocic!
.
W koncu wzialem projektanta
Ale tez krwa nie!
Co projektant zaproponowal ONA wiedziala, ze na pewno znajdzie tanszy
@AnonimoweMirkoWyznania: można też powiedzieć, że ta bateria jest spoko i kupujecie tą, zamiast godzić się na jeżdżenie 3 dni za głupią baterią.

My już 6 dzień jeździmy za panelami do domu i najlepsze, że już byliśmy w sklepach w promieniu 200km i dalej nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale tobie też nic się w tych sklepach nie podobało? Czy wszystko musi być tak jak ona chce, bo
@AnonimoweMirkoWyznania ja tam nie wiem. Żeby ładnie zrobić dom nie trzeba #!$%@?ć całymi dniami po sklepach za żonką która nie może zdecydować się czy jednak kran będzie koloru stalowego czy miedzianego. Poczucie estetyki każdy ma i wizualne ogarnięcie chaty jest proste jak #!$%@? tylko niektóre baby robią z tego taki big deal jakby zaraz miały startować w konkursie projektantów mieszkań XDD