Wpis z mikrobloga

Witamy nowe poziomy na cdp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogunie nie będę się śmiał bo wiem że od #!$%@? mireczkow nagonilo się na ten papier. Macie przynajmniej lekcję, dla części kosztowną dlaczego nie inwestować w spółkę która dąży do autodestrukcji.


#gielda #cdp
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: nie lekceważ działu marketingu CDPR. Nakręca hype na Wieśka 4 i może być powtórka CP77, chociaż pewnie na mniejszą skalę. Sam się zastanawiam czy nie kupować jak jeszcze trochę spadnie. (ʘʘ)
@mjrMajor: pamiętaj że Wiesiek 3 to była zupełnie nowa jakość, Wiesiek 4 to może być przeciętniak pokroju jakiegoś assassin Creed. Póki co to zarząd #!$%@? jakieś dziwne akcje więc ja bym się szybko nie pakował
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: to że Wiesiek 4 będzie do dupy to ja wiem. Myślę że jedyni kompetentni ludzie w tej firmie to scenarzyści i marketingowcy. Ogólnie dział kreatywny. Naobiecuja, napompuja balonik i przed premierą Wieśka 4 trzeba będzie sprzedać, bo po premierze pewnie będzie PULL UP, PULL UP! Kwestia tylko kupić w odpowiednim momencie. Do tej pory myślałem że to będzie koło 120. Pożyjemy, zobaczymy.
@picasssss1: tak jak kolega wyżej napisał, tu gra się będzie toczyć pod rajd przed premiera, po premierze z papierem zostanie juz tylko leszczyna która zapakuje sie pod koniec rajdu i hakowicze z 400+