Wpis z mikrobloga

Tydzień temu @Estetykatopodstawa wspomniał o operacji gino i jakoś mnie zmotywowało żeby pójść na konsultacje. Teraz już po operacji, 5 minut temu się wybudziłem w pełni sprawny, trochę boli bo lekarz mówił że tak mało nie bylo do wycięcia. Gino nabyte za dziecka.
Zabieg ponad godzinę i najchętniej już bym wstawał ale mam leżeć
Wrzucam zdjęcie z ostatniego treningu z wczoraj. Za miesiąc wrzucę też jak to wygląda
#mikrokoksy
Zieew - Tydzień temu @Estetykatopodstawa wspomniał o operacji gino i jakoś mnie zmoty...

źródło: comment_1650456679qoEYcPH0G64uAZiSYNUkMN.jpg

Pobierz
  • 55
via Android
  • 0
@Fbubepe tutaj jest pompa na górze, a nogi robie normalnie, 63xm w udzie. Z nogami trzeba uważać żeby nie urosły za Bardzo, bo to brzydko wygląda
via Android
  • 0
@Estetykatopodstawa Cena 6800 plus konsultacja 170 i badania krwi z 200zl. U doktora tego co minikox robił. Ogólnie Bardzo przyjemny zabieg, teraz coś tam boli ale obstawiam że tylko w nocy będzie problem.
Zaraz będe u lekarza na podsumowanie zabiegu, to dam znać wiecej.
via Android
  • 1
@Bartekgkw nie zgodzę się akurat, ja mam duży plat szeroki, więc nie jest ona wypukła ale i tak wydaje mi się że jest dobra. Ja bym powiedział że barki właśnie średnie. Jak dotne to klatka się będzie o wiele lepiej prezentowała.
Gino nabyte za dziecka.

@Zieew: Od bomby się pogorszyło czy bez zmian od dawna było?
Jaki wiek?
Czemu nie refundowane/na NFZ (wolałeś 'nie ryzykować'?)?
Będziesz teraz musiał nosić kamizelkę/'gorset' przez jakiś czas?
@Zieew: Oke. Rób porównanie/podsumowanie za jakiś czas i wołaj jak możesz.

Swoją drogą, imo gino na foto wyżej nie widać. Ale pewnie tak dobrana fotka/świeżo po wyjściu z prysznica - pewnie temu.