Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele już 6 koleżanka wstawiła na Instagram, że się zaręczyła ( )

-2 z klasy
-3 młodsze
-1 rok starsza

A mam dopiero 20 lat (°° trzymajcie mnie (
)

A jak u was?

#zwiazki
źródło: comment_16502609161JDLDZg7NOz1I60njR1GeA.jpg

Zaręczylo się u mnie na swietaxh

  • 1 znajoma 12.8% (70)
  • 2 znajome 2.2% (12)
  • 3 i więcej znajomych 85.1% (467)

Oddanych głosów: 549

  • 110
@jmuhha: myślałem, że to bajt czy #pdk pewnego wpisu w goroncych, a w komentarzach poważna dyskusja o zesraniu się co znajomi robią ze swoim życiem xDD jak nie chcecie tego widzieć to po cholere scrolujecie całymi dniami media społecznościowe
@jmuhha: u mnie (lvl 23) w gronie znajomych już było kilka ślubów czy oświadczyn. Wychodzenie za mąż w wieku 20 lat to trochę jak wychodzenie z domówki o 21, zresztą jeżeli ktoś się hajtał to albo znalazł pierwszego/ą albo szybko poszło. Jak dotrwają te kilka lat to szanuję, ale to co inni już pewnie mówili - być może wlecą rozwody, nagle małżeństwo przestanie być szczęśliwe - nie mi oceniać. Nie przejmować
@jmuhha: Chyba to normalne. Rocznik 93 tutaj, 2-3 lata temu była fala oświadczyn, teraz jest fala pierwszych dzieciaków (lub zdjęć z brzuszkami). Pewnie zaraz będzie fala rozwodów i (lub) drugich ślubów.
Takie życie, jak ktoś wrzuca foty gówniaków to i tak nie mamy o czym rozmawiać bo jego i moje zycie kręci się wokół czegos innego, ale nie widzę w tym nic zlego. Po prostu wyciszam taką osobę albo wywalam ze
@jmuhha: xD u mnie tak samo (ten sam lvl), kumple jeden po drugim się zaręczają i od przyszłego roku wesela gdzie ja w między czasie chill, utopia, pracka i focus na studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)