Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w dzisiejszej aktualizacji #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was:

1. Poprawiliśmy linkowanie w powiadomieniach do komentarzy w znaleziskach. Obecnie znaczna część powiadomień będzie linkować poprawnie, ale jest to pierwsza z wymaganych poprawek, dlatego wciąż przy niektórych powiadomieniach może występować problem. Pracujemy aktualnie nad jego rozwiązaniem, niestety potrzebujemy jeszcze trochę czasu, w kolejnych dniach wrócimy do Was z gotowym rozwiązaniem.

2. Przygotowaliśmy kolejną aktualizację aplikacji androidowej - Android 5.0.4 [Google Store weryfikuje aktualnie]. A w niej przygotowaliśmy dla Was między innymi:
- zlikwidowaliśmy problem z zaślepką "jesteśmy offline";
- poprawiliśmy ankiety obecnie widać w nich inne odpowiedzi;
- rozwiązaliśmy problem z # w środku treści;
- wdrożyliśmy kilka poprawek wizualnych w aplikacji;
- rozwiązaliśmy też kilka innych drobnych błędów;
W ciągu kilku godzin nowa wersja powinna pojawić się w sklepie. Pamiętajcie o zaktualizowaniu swoich aplikacji. Aplikację można pobrać pod adresem: ---> KLIK <---

3. Poprawiliśmy - uwzględniając Wasze sugestie - wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce. Jeśli jednak podstawowe wyszukanie to dla Was za mało, pamiętajcie, że w ustawieniach zaawansowanych macie do dyspozycji nieco więcej filtrów pozwalających lepiej określić choćby zakres dat, sposób sortowania czy liczbę głosów/wykopów. Zerknijcie na screen - opcje te dostępne są w wyszukiwarce, po rozwinięciu listy “Filtry”.

Zebraliśmy (i wciąż zbieramy!) wiele Waszych uwag, pomysłów i sugestii. Każdy z tych tematów zostanie osobno przedyskutowany. Wiemy, że są to dla Was ważne rzeczy, dlatego też dołożymy wszelkich starań aby rozwiązania, które proponujecie, z kolejnymi aktualizacjami pojawiały się na Wykopie. Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie (´♡♡`)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy #android
wykop - Wykopowicze, 

w dzisiejszej aktualizacji #wykopchangelog przygotowaliśmy dla...

źródło: Wyszukiwarka

Pobierz
  • 189
Powiadomienia z tagów do poprawy pilnie, pojawiają się zdublowane jak obserwuje się ponad jeden tag z użytych we wpisie.


@houk: Masz rację, są to konieczne poprawki. Daliśmy już znać zespołowi, będziemy informować gdy zmiany wejdą na Wykop.
@wykop: i na androidzie jak klika sie ze chce sie napisac komentarz to niech juz odrazu kursor sie pojawi w polu do pisania i klawiatura niech sie wyswietli, teraz trzeba klikac dodaj komentarz a potem jeszcze palcem w pole do pisania komentarza, no bez sensu.