Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w dzisiejszej aktualizacji #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was:

1. Poprawiliśmy linkowanie w powiadomieniach do komentarzy w znaleziskach. Obecnie znaczna część powiadomień będzie linkować poprawnie, ale jest to pierwsza z wymaganych poprawek, dlatego wciąż przy niektórych powiadomieniach może występować problem. Pracujemy aktualnie nad jego rozwiązaniem, niestety potrzebujemy jeszcze trochę czasu, w kolejnych dniach wrócimy do Was z gotowym rozwiązaniem.

2. Przygotowaliśmy kolejną aktualizację aplikacji androidowej - Android 5.0.4 [Google Store weryfikuje aktualnie]. A w niej przygotowaliśmy dla Was między innymi:
- zlikwidowaliśmy problem z zaślepką "jesteśmy offline";
- poprawiliśmy ankiety obecnie widać w nich inne odpowiedzi;
- rozwiązaliśmy problem z # w środku treści;
- wdrożyliśmy kilka poprawek wizualnych w aplikacji;
- rozwiązaliśmy też kilka innych drobnych błędów;
W ciągu kilku godzin nowa wersja powinna pojawić się w sklepie. Pamiętajcie o zaktualizowaniu swoich aplikacji. Aplikację można pobrać pod adresem: ---> KLIK <---

3. Poprawiliśmy - uwzględniając Wasze sugestie - wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce. Jeśli jednak podstawowe wyszukanie to dla Was za mało, pamiętajcie, że w ustawieniach zaawansowanych macie do dyspozycji nieco więcej filtrów pozwalających lepiej określić choćby zakres dat, sposób sortowania czy liczbę głosów/wykopów. Zerknijcie na screen - opcje te dostępne są w wyszukiwarce, po rozwinięciu listy “Filtry”.

Zebraliśmy (i wciąż zbieramy!) wiele Waszych uwag, pomysłów i sugestii. Każdy z tych tematów zostanie osobno przedyskutowany. Wiemy, że są to dla Was ważne rzeczy, dlatego też dołożymy wszelkich starań aby rozwiązania, które proponujecie, z kolejnymi aktualizacjami pojawiały się na Wykopie. Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie (´♡♡`)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy #android
źródło: Wyszukiwarka
  • 189
Powiadomienia z tagów do poprawy pilnie, pojawiają się zdublowane jak obserwuje się ponad jeden tag z użytych we wpisie.


@houk: Masz rację, są to konieczne poprawki. Daliśmy już znać zespołowi, będziemy informować gdy zmiany wejdą na Wykop.
@wykop: i na androidzie jak klika sie ze chce sie napisac komentarz to niech juz odrazu kursor sie pojawi w polu do pisania i klawiatura niech sie wyswietli, teraz trzeba klikac dodaj komentarz a potem jeszcze palcem w pole do pisania komentarza, no bez sensu.
@wykop: a napiszę se tutaj, to może ktoś odpisze. Czy Wam też tak wypok działa na PC, że od czasu do czasu muli np. przewijanie strony się wiesza aż się paski w pompie grzeją, tzn. aż wiatraczek wchodzi na wyższe obroty?
zrobcie tak zeby wlasne kategorie mialy mozliwosc filtrowania czy interesuje nas wpis czy znalezisko


@KrowkaAtomowka: W ramach każdej kategorii masz podział na Stronę główną, Wykopalisko oraz Mikroblog - możesz w jednej zakładce przeglądać znaleziska, w innej wpisy z Mikrobloga. O coś takiego Ci chodzi?
oddajcie przycisk Mój Wykop na swoje miejsce!


@FantaZy: Obecnie treści z Mojego Wykopu znajdziesz w zakładce po lewej stronie - w "Obserwowane" :))
Daliśmy już znać zespołowi, będziemy informować gdy zmiany wejdą na Wykop.


@wykop: a możecie dać znać jak już to naprawicie? Serio, ani jednej rzeczy nie naprawiliście do końca.

Biorąc pod uwagę że poszły na was dofinansowania i ta afera z orlenem... Może wy faktycznie zatrudniacie pociotków pisowczyków i dlatego zrobiliście tu taki burdel?
Pamiętajcie o zaktualizowaniu swoich aplikacji.


@wykop: chętnie bym zaktualizował, ale ograniczyliście dostęp do aplikacji od Androida 8.0 w górę. Obniżcie chociaż do Androida 7.0 nygusy (°°

@wykop
W aplikacji nie można zwinąć kategorii predefiniowanych
W aplikacji nie ma przycisku gorące 2h
Nadal nie można ustawić co ma się otwierać jako pierwsze.

Uważam, że w aplikacji powinna być wzorem starej aplikacji możliwość pokazywania na mirko tylko wpisow bez komentarzy.
Bo choćby nie wiem jak wielka była przerwa pomiędzy i jak duże wcięcia to i tak ciężko jest przewijając wyłapać koniec komentarzy a początek kolejnego wpisu.