Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak niebieski zrobił mi zdjecie 3 lata temu na balkonie. ʕʔ miałam wtedy 17 lat i całe życie przed sobą

Najgorsze, że czekałam dwa lata i mi się nie oświadczył więc go rzuciłam...a on wczoraj napisał że ciągle o mnie myśli () a ja odczytałam i nic nie odpisałam (òóˇ)
jmuhha - Pamiętam jak niebieski zrobił mi zdjecie 3 lata temu na balkonie. ʕ•ᴥ•ʔ miał...

źródło: comment_1650256822KWotdSBjMNq9Sa0wEUWEVB.jpg

Pobierz
  • 279
@Laszl0: Moja koleżanka z liceum wzięła ślub 6 miesięcy po skończeniu 18. Jej mąż miał wtedy 21, #!$%@? sprawa.. jak wtedy tego nie mogłem zrozumieć, tak dalej nie rozumiem. Ale z tego co wiem, to do dzisiaj są razem a to już z 7 lat będzie. ()
@jmuhha: by się oświadczył, wzięlibyście ślub, a później w wieku circa 25lat prawdopodobnie już po jednym bombelku byś chciała z nim rozwodu i byście się rozeszli. Wy, kobiety, nie możecie brać ślubu przed 27 rokiem życia jeśli ma to być "na zawsze" i jest to brutalna współczesna rzeczywistość. A naciskając robicie krzywdę facetowi.

Jak ktoś wyżej napisał, w okolicach wieku 25 lat dochodzi u was do pewnego rodzaju przewartościowania. Zdajecie sobie
to co mu szkodzi podpisać papier


@kt13: a co tak tobie zależy na papierku.
Dla mężczyzny to bardzo ważna decyzja i ogromna odpowiedzialność i większość chce odwlec to w czasie.
Jak związek funkcjonuje, to zawsze możesz zakończyć i szukać szczęścia przez kolejne 5-10 lat ¯\_(ツ)_/¯