Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak niebieski zrobił mi zdjecie 3 lata temu na balkonie. ʕʔ miałam wtedy 17 lat i całe życie przed sobą

Najgorsze, że czekałam dwa lata i mi się nie oświadczył więc go rzuciłam...a on wczoraj napisał że ciągle o mnie myśli () a ja odczytałam i nic nie odpisałam (òóˇ)
jmuhha - Pamiętam jak niebieski zrobił mi zdjecie 3 lata temu na balkonie. ʕ•ᴥ•ʔ miał...

źródło: comment_1650256822KWotdSBjMNq9Sa0wEUWEVB.jpg

Pobierz
  • 279
jak masz 17 lat, niebieski 23 to chyba normalne że po dwóch latach powinien się oswiadczyc


@jmuhha otóż nie, nie ma czegoś takiego jak "wypadałoby"
@jmuhha: eh szkoda że tu takie poruszenie tylko wtedy jak fajna laska wstawi zdjęcie , jeżeli go rzuciłas to czyli decyzję podejmować potrafisz samodzielnie także i za niego trzeba było samemu wyskoczyć z inicjatywą ale jak widzę chyba tego wcale nie chciałaś , to takie typowe że aż szkoda gadać jego też trochę szkoda bo widać że przylamil ale z własnego doświadczenia powiem Ci że po prostu nie zdawał Sobie z
@MArcinnn96 a co polecasz? Koleżanka czekała 10 lat na oświadczyny i to było dla niej ważne. Jej facet najwidoczniej uważał że jest mniej ważna niż deklaracja związku i później podpisanie papierka w urzedzie.

W sumie mój facet myśli to samo od lat 4, a i tak zmieniłoby się tylko to że oficjalnie bylibyśmy mezem i żoną, bo rozdzielność majątkowa zachowujemy oboje i to uzgodniliśmy nawet teraz przed tym ślubem co go nie
@jmuhha rozstała się z tym facetem po prostu ale przeszła to bardzo źle. Dość długo nie mogła się pogodzić z tym że jej facet poddał 10 lat związku bo nie mógł iśc do urzędu i sformalizować ich związek który przecież tyle czasu istniał. W sumie to dla mnie też dziwne że ktoś wie że drugiej stronie na czymś zależy ale ma to w dupie, a podobno kocha te osobę.

Z drugiej strony