Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak niebieski zrobił mi zdjecie 3 lata temu na balkonie. ʕʔ miałam wtedy 17 lat i całe życie przed sobą

Najgorsze, że czekałam dwa lata i mi się nie oświadczył więc go rzuciłam...a on wczoraj napisał że ciągle o mnie myśli () a ja odczytałam i nic nie odpisałam (òóˇ)
Pobierz
źródło: comment_1650256822KWotdSBjMNq9Sa0wEUWEVB.jpg
  • 279
a co polecasz? Koleżanka czekała 10 lat na oświadczyny i to było dla niej ważne. Jej facet najwidoczniej uważał że jest mniej ważna niż deklaracja związku i później podpisanie papierka w urzedzie.


@kt13: Polecam rozmawiać na takie tematy do skutku (tzn. do ustalenia konkretnego rozwiązania) bez czekania 10 lat aż partner zmieni zdanie / zrozumie, o co nam chodzi / "domyśli się"...

Jak coś jest dla Ciebie ważne to musisz komunikować,
@noelo_cohelo: nie, po co. To tylko taka tradycja że facet kupuje kobiecie pierścionek. Najważniejsza jest deklaracja. Będzie ślub albo nie będzie. Jak się nie zgodzi to już wiesz na czym stoisz. Przecież mężczyźni nie lubią biżuterii. Teraz świat wygląda tak że oboje pracujecie i wychowujecie dzieci. Jest ciężko, może nie będzie dzieci albo będzie jedno bo jak kobieta przejmuje rolę mężczyzny to na dzieci nie na czasu ale tego chciały feministki.
@jmuhha: Znakomitą większość chłopów spaliła swoją więź z sympatią właśnie przez zbyt szybkie oświadczyny bo mnóstwo ale to mnóstwo dziewczyn reaguje na to alergicznie.

Rozumiem typowe DOMYŚL SIĘ
@noelo_cohelo: Bo w takim czasie jeszcze dużo może się zmienić. Życie jest zbyt nieprzewidywalne żeby tak delikatne sprawy planować z takim wyprzedzeniem. Rozstać można się zawsze, bez względu na to czy ślub jest zaplanowany czy nie. Potem jest trudniej kiedy pojawiają się dzieci i kredyt. Ale oświadczyny znaczą tyle że planowany jest ślub i temu służą. Jak nie chcesz jeszcze ślubu to nie zawracaj sobie tym głowy. Serio, podążanie owczym pędem
@cotenwypok: to co to za wielka miłość, jeśli nawet zwykłej formalności nie możesz dla niej wykonać? Zwłaszcza takiej zwykłej formalności, która dla Twojej dziewczyny - w przeciwieństwie do Ciebie - bardzo ważna?