Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak niebieski zrobił mi zdjecie 3 lata temu na balkonie. ʕʔ miałam wtedy 17 lat i całe życie przed sobą

Najgorsze, że czekałam dwa lata i mi się nie oświadczył więc go rzuciłam...a on wczoraj napisał że ciągle o mnie myśli () a ja odczytałam i nic nie odpisałam (òóˇ)
jmuhha - Pamiętam jak niebieski zrobił mi zdjecie 3 lata temu na balkonie. ʕ•ᴥ•ʔ miał...

źródło: comment_1650256822KWotdSBjMNq9Sa0wEUWEVB.jpg

Pobierz
  • 279
czekałam dwa lata i mi się nie oświadczył więc go rzuciłam


@jmuhha: ja się oświadczyłem w wieku 18 lat i ożeniłem kilka miesięcy później, więc z czystym sercem mogę odradzić. Na początku jest fajnie, ale potem z czasem przestaje wam zależeć, najpierw gary niepomyte na drugi dzień, potem tematy czasem wieczorem przy serialu się urywają, potem inne koty was śmieszą, aż w końcu rozmawiając ze sobą już na siebie nie patrzycie.
@jmuhha: Spokojnie są głupsze przypadki np jedna która mnie odrzuciła mieszka obecnie z samotną Mame jako samotna Mame pracując w januszeksie słynącym z gownianych warunków pracy i brakiem ambicji. A ja mieszkam sobie w Szwecji zastanawiając się czy domek kupować gotowy czy moze do remontu a moze do wykończenia hmm