Wpis z mikrobloga

@remev: To nie ekscytacja. Zawsze staje po stronie słabszych. szerzenie prawdy to mój obowiązek, a w tym przypadku jeszcze przyjemność

@podomka a to jak się odniesiesz to deto, że Amber traktowała swoją asystentkę jak gówno, wyśmiewala ją i opluwała? Asystentka jest bądź co bądź słabsza
@podomka: Podziwiam ludzi takich jak ty, którzy marnują życie na interesowaniu się celebrytami którzy nawet by Cię nie oszczali gdybyś stał w ogniu xD


@tylkoocosspytam: Nie zależy mi na „sławie”. Po prostu uważam to za swój obowiązek i lepiej sie czuje jak ludzie dowiadują sie prawdy.
@podomka i tak się nie dowiemy prawdy. Amber jest #!$%@? i despotyczna co zostało udowodnione. Depp ma dowody w postaci nagrań na przemoc Amber
@podomka: tobie się coś nazwiska nie p****y ? Bo jak na razie to jedyne co wychodzi z aktualnej sprawy to to że ta k*a ma mentalne problemy i znęcała się nad nim na wiele sposobów a jej zachowanie na sali i zeznania świadków tym bardziej wskazują na to że nie jest psychicznie zdrowa albo jest po prostu p******a. Zresztą każdy sobie może obejrzeć nagrania ze sprawy, ba chyba nawet
@remev: To nie ekscytacja. Zawsze staje po stronie słabszych. szerzenie prawdy to mój obowiązek, a w tym przypadku jeszcze przyjemność

@podomka a to jak się odniesiesz to deto, że Amber traktowała swoją asystentkę jak gówno, wyśmiewala ją i opluwała? Asystentka jest bądź co bądź słabsza

@Onomatop: Moja interpretacja nie ma znaczenia. Poczekam co powie sąd. Trzeba tez wziąć pod uwagę, ze ona ja wcześniej zwolniła.
@podomka: Podziwiam ludzi takich jak ty, którzy marnują życie na interesowaniu się celebrytami którzy nawet by Cię nie oszczali gdybyś stał w ogniu xD


@tylkoocosspytam: Nie zależy mi na „sławie”. Po prostu uważam to za swój obowiązek i lepiej sie czuje jak ludzie dowiadują sie prawdy.
@podomka i tak się nie dowiemy prawdy. Amber jest z*****a i despotyczna co zostało udowodnione. Depp ma dowody w postaci nagrań na przemoc Amber
@podomka: Kogo to obchodzi, że po drugiej stronie globu jakiś człowiek sądzi się z innym człowiekiem? Sam się sądzę, na razie wygrałem, ale to ile przykrości głupia baba może wyrządzić niewinnemu to straszne. Sądy powinny przykładnie karać chore jednostki co to z zawiści robią innym problemy.