Wpis z mikrobloga

@podomka: Twierdzisz, że Amber udowodniła 12 przypadków przemocy, skoro jesteś tak zaznajomiona ze sprawą to może wiesz coś o "dowodach", które dostarczyła? Czy były niepodważalne, jakieś nagrania? Mamy do nich dostęp?
Wyrok wyrokiem, ale sądy nie raz się myliły, teraz mamy transmisje z rozprawy, więc łatwiej będzie wziąć pod uwagę wszystkie aspekty.

A ludzie nie wierzą Amber przede wszystkim dlatego, że ta osoba już wcześniej stosowała przemoc wobec swoich bliskich-
  • Odpowiedz
  • 0
Amber nie stosowała nigdy wcześniej przemocy. Jej byla dziewczyna zaprzeczyła. Po co rozsiewasz plotki? To zapewne ta kampania hejtu deppa. Depp wcześniej był agresywny. Już W latach 90 był aresztowany za zdemolowanie hotelu. Sąd uznał, ze dowody są niepodważalne. Wśród dowodów były nagrania, obdukcja, świadkowie i SMS https://www.wykop.pl/wpis/65061509
  • Odpowiedz
  • 0
Może w końcu zrozumiecie, ze to agresywny cpun, który bił swoją żonę


@podomka: dziwnym trafem o tym agresywnym ćpunie wszystkie jego byłe wypowiadają się że jest człowiekiem do rany przyłóż, a o Heard wszyscy którzy z nią mieli do czynienia że jest osobą toksyczną i niezrównoważoną. mniej feminizmu, więcej obiektywności

@woldysznator_te_osiemset: Powiedz to sądowi, bo to sąd wydał wyrok. 2 z byłych partnerek deppa cpaly razem z nim,
  • Odpowiedz
  • 0
Powiedz to sądowi, bo to sąd wydał wyrok. 2 z byłych partnerek deppa cpaly razem z nim, wiec wiadomo, ze nie go pogroza, bo wtedy on może coś wyjawić https://www.wykop.pl/wpis/65061509


@podomka: dobrze, już jadę do tego sądu żeby to powiedzieć na rozprawie. całe otoczenie Deppa zgodnie mówi że to dobry wrażliwy facet i że Heard to żmija która go zniszczyła - nie, mirabelka wie lepiej

@woldysznator_te_osiemset: No niestety,
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: czyli generalnie chodzi Ci że Depp jest facetem więc musi być winny, a Heard jest kobietą więc na pewno niewinna?


@woldysznator_te_osiemset: nie. Generalnie chodzi o to, ze jemu już udowodniono, ze bił żonę. Jej nic nie udowodniono, a sama oskarża deppa, ze prowadzi przeciwko niej kampanie hejtu, wiec nie będę w plotki wierzyć. Ta kampania hejtu jest naprawdę widoczna w internecie. Ona mimo wszystko gra w filmach,
  • Odpowiedz
wiec nie będę w plotki wierzyć


@podomka: oczywiście, nie brzmisz ani trochę jak osoba która lubi plotki, i właśnie dlatego śledzisz cały proces między dwójką celebrytów z USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona mimo wszystko gra w filmach, a jego zwolniono


żyjemy w czasach lewactwa, cancel culture, feminazizmu i "toksycznej męskości", więc to oczywiste że w takiej sytuacji to mężczyzna będzie zniszczony a kobiecie włos nie
  • Odpowiedz
@podomka: 99% mezczyzn przegrywa w sadach rozprawy i prawa do opieki nad dziecmi. Nawet osoba sedziego nie jest calkiem obiektywna.

Tyle z twojego #!$%@?. Skazany nie znaczy winny, uswiadom to sobie wreszcie kobieto. Rozgrywaja cie ludzie zyjacy w innym swiecie, bogaci, bija sie o kase, o grube siano, nikogo w tym swiecie nie obchodzi pare sinuakow, bo na tym wyroku nasyci sie w #!$%@? ludzi powiazanych z ta laska.

Otworz
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: 99 ezczyzn przegrywa w sadach rozprawy i prawa do opieki nad dziecmi. Nawet osoba sedziego nie jest calkiem obiektywna.

@onuceSzatana: jakiś dowód na popracie tych słow? To jest w ogóle statycznie niemozliwe, ale ok. Czekam na dowód.
  • Odpowiedz
Rozgrywaja cie ludzie zyjacy w innym swiecie, bogaci, bija sie o kase, o grube siano, nikogo w tym swiecie nie obchodzi pare sinuakow, bo na tym wyroku nasyci sie w #!$%@? ludzi powiazanych z ta laska.


@onuceSzatana: dodałbym jeszcze do tego że w świecie gdzie kobiety pozwalają się molestować i gwałcić, bo protestując mogą sobie przekreślić dalszą karierę

wyrok nie daje ci prawa do opluwania zadnego celebryty.


celebryty jak celebryty,
  • Odpowiedz
  • 0
wiec nie będę w plotki wierzyć


@podomka: oczywiście, nie brzmisz ani trochę jak osoba która lubi plotki, i właśnie dlatego śledzisz cały proces między dwójką celebrytów z USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona mimo wszystko gra
  • Odpowiedz
Nie wiem co Ty chcesz w ogóle udowodnić


@podomka: ja? przecież to Ty zrobiłaś o tym posta i kłócisz się z każdym w komentarzach, więc to chyba nie ja chce coś udowadniać. w kółko piszesz o tych wyrokach jakbyś uważała że to jest jakaś prawda objawiona. całe otoczenie Deppa mówi że to dobry człowiek, a całe otoczenie Heard mówi że jest #!$%@? i toksyczna - mi tyle wystarczy. pomijam już
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiem co Ty chcesz w ogóle udowodnić


@podomka: ja? przecież to Ty zrobiłaś o tym posta i kłócisz się z każdym w komentarzach, więc to chyba nie ja chce coś udowadniać. w kółko piszesz o tych wyrokach jakbyś uważała że to jest jakaś prawda objawiona. całe otoczenie Deppa mówi że to dobry człowiek, a całe otoczenie Heard mówi że jest p******a i toksyczna - mi tyle wystarczy. pomijam już
  • Odpowiedz
@podomka: Jezu, przeżywasz to jakby Ci ktoś matkę obrażał. w nosie mam ten wyrok sądu, poświęciłem temu tematowi może 10 minut swojego życia i tyle mi wystarczy, mam jednak trochę ciekawszych rzeczy którymi można zająć myśli niż to jakie było małżeństwo Johnego Deppa ¯\_(ツ)_/¯ polecam Ci to samo, chyba Ci się przyda
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: Jezu, przeżywasz to jakby Ci ktoś matkę obrażał. w nosie mam ten wyrok sądu, poświęciłem temu tematowi może 10 minut swojego życia i tyle mi wystarczy, mam jednak trochę ciekawszych rzeczy którymi można zająć myśli niż to jakie było małżeństwo Johnego Deppa ¯_(ツ)_/¯ polecam Ci to samo, chyba Ci się przyda


@woldysznator_te_osiemset: Właśnie przezywasz to bardziej ode mnie xd ja podaje fakty i tyle. Ty za to
  • Odpowiedz
Właśnie przezywasz to bardziej ode mnie xd


@podomka: oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszę się się prostu, ze teraz kobiety walczą o swoje prawa i mężczyźni nie mogą bezkarnie bić kobiet.


ok, tylko że to nie jest taka sytuacja. na chwilę obecną cieszysz się z tego że niezrównoważona psychicznie toksyczna kobieta chce zniszczyć życie mężczyzny z którym związała się prawdopodobnie tylko dla podbicia swojego statusu w
  • Odpowiedz