Wpis z mikrobloga

  • 0
Jego można nazywać ćpunem i zonobijca


@podomka: ciebie mozna nazwać kłamliwą sucz**ą x

@Klepajro: Nie, nie można. Musiałbyś udowodnić, ze kłamie, ale tego nie możesz zrobić, bo popieram się wyrokiem sadu. Musiałbyś podważyć wyrok. Także powodzenia. I może usuń ten komentarz dla swojego dobra.
  • Odpowiedz
@podomka: Nie byłem pewien czytając ten wpis, czy jesteś niebieskim czy różowym bo brak paska, ale wszedłem na Twój profil poczytać co piszesz, i ziobro zasoczenia - różowy XD tylko różowy mógłby bronić tej szmuli
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: Nie byłem pewien czytając ten wpis, czy jesteś niebieskim czy różowym bo brak paska, ale wszedłem na Twój profil poczytać co piszesz, i ziobro zasoczenia - różowy XD tylko różowy mógłby bronić tej szmuli


@nn1upl: Widocznie nie tylko różowy, bo sąd tez przyznał jej racje. Orzekający sędzia byl mężczyzna https://www.wykop.pl/wpis/65061509 moje prywatne sympatie nie maja tutaj znaczenia. Jestem zdania, ze ofiar przemocy nie można uciszać, a sprawców
  • Odpowiedz
@podomka: Heard to kłamczuszka i manipulatorka. Przejrzyj sobie całość nagrania z którejkolwiek rozprawy, jej mowa ciała jasno wskazuje, że nie ma w niej ani grama szczerości. To ona wyżywała się na nim psychicznie, atakowała, niszczyła go (że o zesraniu się do wyra nie wspomnę XD), skończ #!$%@?ć fikołki
nn1upl - @podomka: Heard to kłamczuszka i manipulatorka. Przejrzyj sobie całość nagra...
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: Heard to kłamczuszka i manipulatorka. Przejrzyj sobie całość nagrania z którejkolwiek rozprawy, jej mowa ciała jasno wskazuje, że nie ma w niej ani grama szczerości. To ona wyżywała się na nim psychicznie, atakowała, niszczyła go (że o zesraniu się do wyra nie wspomnę XD), skończ o*********ć fikołki


@nn1upl: Nic nie będę przeglądać, bo to nie lezy w mojej kompetencji. Skąd Ty możesz wiedzieć co wskazuje jej mowa
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: Jesli jedynie wyroki cie interesuja, to spoko, ale masz potwornie plytkie rozumienie takich spraw. Dyskutowac nie ma co, przeciez ty samodzielnie nie myslisz, wyrok za ciebie mysli.


@onuceSzatana: Ponieważ żadne z nas nie jest w stanie rzetelnie ocenić informacji i dowodów. Wiemy tyle co z mediów. Tylko sąd ma odpowiednie narzędzia.
  • Odpowiedz
Nic nie będę przeglądać, bo to nie lezy w mojej kompetencji. Skąd Ty możesz wiedzieć co wskazuje jej mowa ciała xd


@podomka: Typowa różowa, wkręci sobie coś na banię, a jak ktoś jej stawia inną tezę to ci powie BLA BLA BLA NIE SŁUCHAM CIĘ XD

Skąd wiem? nie trzeba być psychologiem żeby widzieć, że coś tu jest #!$%@? nie tak
  • Odpowiedz
  • 0
Nic nie będę przeglądać, bo to nie lezy w mojej kompetencji. Skąd Ty możesz wiedzieć co wskazuje jej mowa ciała xd


@podomka: Typowa różowa, wkręci sobie coś na banię, a jak ktoś jej stawia inną tezę to ci powie BLA BLA BLA NIE SŁUCHAM CIĘ XD

Skąd wiem? nie trzeba być psychologiem żeby widzieć, że coś tu jest k***a nie tak

@nn1upl: Owszem, trzeba. Wyrok sadu powstaje na
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: Sad ocenia jedynie to, co jest przedmiotem sprawy vs. kodeks. Nie ocenia sprawy w pelni. Zarem tak jak napisalem: mysli za coebie sad, a ty sie usprawiedliwiasz jego autorytetwm.


@onuceSzatana: A co mam więcej oceniać? Sąd ocenił przedmiot sprawy, czyli przemoc. Depp przegrał. Co ja mam jeszcze oceniać? I po co?
  • Odpowiedz
  • 0
@nutpr0: @podomka: tfu to na wieśniarę, która wywalili z Aquamana 2 xD


@BQP: Jej nie wyrzucili z Aquamana. Może pomyliłeś z Deppem, ktorego po przegranej wyrzucono z piratów i z fantastycznych zwierząt.
  • Odpowiedz
Może w końcu zrozumiecie, ze to agresywny cpun, który bił swoją żonę


@podomka: dziwnym trafem o tym agresywnym ćpunie wszystkie jego byłe wypowiadają się że jest człowiekiem do rany przyłóż, a o Heard wszyscy którzy z nią mieli do czynienia że jest osobą toksyczną i niezrównoważoną. mniej feminizmu, więcej obiektywności
  • Odpowiedz