Wpis z mikrobloga

Typie, ile razy mam Ci jeszcze napisać, ze nie ma dowodów, żeby Amber była nierownowazona i toksyczna?


@podomka: nie wiem, ile chcesz ¯\_(ツ)_/¯ póki co moja opinia na Twój temat jest taka że feminizm Ci za bardzo chyba w głowie namieszał i bieguny Ci się pomyliły. moja strata - poświęciłem się, wpisałem "Amber Heard" i znalazłem chociażby kilka takich smaczków jak np to że Heard sama przyznaje się na terapii
  • Odpowiedz
  • 0
Typie, ile razy mam Ci jeszcze napisać, ze nie ma dowodów, żeby Amber była nierownowazona i toksyczna?


@podomka: nie wiem, ile chcesz ¯_(ツ)_/¯ póki co moja opinia na Twój temat jest taka że feminizm Ci za bardzo chyba w głowie namieszał i bieguny Ci się pomyliły. moja strata - poświęciłem się, wpisałem "Amber Heard" i znalazłem chociażby kilka takich smaczków jak np to że Heard sama przyznaje się na terapii
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: ok, no to napisz jak wyrok sądu odnosi się do tego co przytoczyłem wyżej


@woldysznator_te_osiemset: Ile razy mam Ci to jeszcze powtórzyć? Sprawa wygląda tak, ze Deppowi udowodniono 12 pobic. Amber do tej pory nic nie udowodniono. #!$%@? mi jakimiś plotkami pokroju pudełka i mowisz, ze to prawda. Ktoś tam powiedział, ze Amber jest niefajna i na pewno taka jest, bo skoro pudelek tak napisał to znaczy,
  • Odpowiedz
@podomka: czekaj, jak to szło? "przecież ty przeżywasz bardziej ode mnie typie iks de"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli chcesz powiedzieć że ileś osób z ich otoczenia coś mówi, cytuje to ileś tam źródeł, ale dla Ciebie to żadne dowody bo nie ma tego w wyroku?

Nie ma żadnych dowodów na agresje Amber


oczywiście że nie ma, tym ludziom się to wszystko wydawało, jej asystentka sama
  • Odpowiedz
@podomka: ale co to za logika, wrzucasz orzeczenie sądu sprzed ponad roku, kiedy to dzisiaj toczy się właściwy, największy proces podniesiony między innymi dlatego że oskarżyciel nie do końca wierzy zeznaniom na których oparto tamten wyrok. W międzyczasie dowiedzieliśmy się także że Amber jest kłamczuchą, sąd kazał jej dostarczyć dowody na przekazanie kasy na fundacje o których mówiła. Coś się ruszyło w tamtej sprawie? Czemu wyzywasz Deppa od agresywnych ćpunów
  • Odpowiedz
  • 0
@Odczuwam_Dysonans: nie No, typ mi chce wmówić, ze wyrok sadu się przeterminował xd Orzeczenie sadu z uk jest nadal aktualne, to prawomocny wyrok. Co z tego ze sprzed roku? To się nie przedawnia xd nie dowiedzieliśmy, ze Amber to kłamczucha. Jest nawet o tym wzmianka w apelacji. Amber przyznała, ze do tej pory przekazała czesc kwoty, a pozostała czesc wydaje na prawników i będzie płaciła w ratach. Nigdy nie kłamała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@podomka: czyli nie interesujesz się za bardzo sprawą, tylko przeczytałaś jedno parostronne orzeczenie sądu i tyle, masz tylko powierzchowny ogląd. Gdyby Amber podczas procesu nie przyznała że wpłaciła te środki, to dzisiaj obrona Deppa nie miałaby podstawy żeby wyciągać konsekwencje. Po co się tłumaczyła że wydała dużo kasy na proces i będzie płacić w ratach? Miała zapłacić, powiedziała że zapłaciła i skończyło się w sądzie gdzie kazano jej wytłumaczyć sprawę
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: czyli nie interesujesz się za bardzo sprawą, tylko przeczytałaś jedno parostronne orzeczenie sądu i tyle, masz tylko powierzchowny ogląd. Gdyby Amber podczas procesu nie przyznała że wpłaciła te środki, to dzisiaj obrona Deppa nie miałaby podstawy żeby wyciągać konsekwencje. Po co się tłumaczyła że wydała dużo kasy na proces i będzie płacić w ratach? Miała zapłacić, powiedziała że zapłaciła i skończyło się w sądzie gdzie kazano jej wytłumaczyć sprawę
  • Odpowiedz
  • 0
@Odczuwam_Dysonans: Od początku odnoszę się do całej sprawy, czyli pierwszej przegranej Deppa i późniejszej przegranej apelacji. W apelacji nie ma nic nowego. W obu przypadkach Depp przegrał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@podomka: no tak, koniec końców proces toczy się o co innego jak napisałaś, także tak czy siak nie ma co roztrząsać sprawy sprzed roku którą wszyscy zainteresowani już omówili. Jak wspomniałem nie jest to coś co mnie przesadnie interesuje, no ale teraz ruszył największy proces w sprawie i nie odnoszący się do zarzutu brukowca tylko konfliktu pomiędzy celebrytami z tego co rozumiem, więc zobaczymy co tam wyniknie bo to chyba
  • Odpowiedz
  • 0
@woldysznator_te_osiemset: Podlinkujesz w końcu te dowody na Amber? To Ty się pogrązasz. Wyrok sadu chcesz obalić artykułami z pudelka i innych tabloidów. Ja nawet wiem, ze nie masz co podlinkować, bo póki co, nic na nią nie ma. Jak chcesz sobie przeanalizować plotki, to idź na pudelka. Ja przedstawiam informacje potwierdzone przez sąd.
  • Odpowiedz
  • 0
@woldysznator_te_osiemset: Nie, to zupełnie inny proces. Wyrok z UK jest prawomocny. To, ze Depp pobił zone 12 razy, zostało już udowodnione wyrokiem prawomocnym. I tak, dopóki sąd tego nie zweryfikuje, to jest to zwykła plotka. Była plotka, ze Amber pobiła była dziewczyne. Była dziewczyna już dawno zeznawała i okazało się, ze taka sytuacja nigdy nie miła miejsca.
  • Odpowiedz