Wpis z mikrobloga

@Kreek: Jakim trzeba być zjebem, żeby robić sobie dziecko, nie mając ku temu jakichkolwiek predyspozycji? Jeśli dzieciak ma być dla ciebie karą, to oszczędź sobie i jemu tortur i zainwestuj w porządną antykoncepcję.
Ja nie mogę doczekać się weekendów, kiedy będę mógł spędzić więcej czasu z moim kaszojadem, ale jego przyjście na świat było świadomym wyborem moim i żony.
Jeśli ktoś nie lubi swoich własnych dzieci to sorry, ale powinien przemyśleć
@tarushiba: @Kreek: najbardziej do posiadania dziecka zniechęcają mnie ludzie, którzy je mają. nagle życie ogranicza się do swoich dzieci i do kombinowania jak załatwić sobie jeden wolny wieczór bez nich, jak namówić dziadków żeby ich zabrali i mieć spokój xD


@yahoomlody o to to. A zamieszkaj jakiś czas z taką rodzinką, zobacz jak to wygląda, to się wyleczysz z chęci posiadania dzieci, gwarantuję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kreek: o ile sam nie widzę się w roli rodzica, o tyle trzeba przyznać, że liczba osób, które żałują tego, że mają dzieci, jest niewielka w porównaniu do tych, którzy się cieszą.
Tbh ja sobie nie wyobrażam rodzicielstwa, przez pierwsze 4 lata nie możesz tego berbecia z oczu spuścić