Wpis z mikrobloga

@Kreek: Jakie to smutne musi być życie, że tym czego nie możesz się doczekać jest pójście do pracy, bo tam "wypoczniesz".

Wiadomo, co innego jak ktoś ma fajną pracę, praca jest jego hobby i lubi to robić, ale jeśli jest to wybranie "mniejszego zła" to tak słabo...
  • Odpowiedz
@Kreek: A najciekawsze jest jak ktoś, kto ma w dupie swoje dzieci też tak mówi, że trzeba mieć dzieci, że weselej, że od razu wszystkie problemy "jak renkom odjom" xD Posiadanie dzieci nie jest dla każdego i powinno być świadomą decyzją, a ludzkość i tak wymrze, bo sami się idioci zniszczą. A jak nie to klimat (który idioci niszczą).
  • Odpowiedz
@tarushiba: @Kreek: najbardziej do posiadania dziecka zniechęcają mnie ludzie, którzy je mają. nagle życie ogranicza się do swoich dzieci i do kombinowania jak załatwić sobie jeden wolny wieczór bez nich, jak namówić dziadków żeby ich zabrali i mieć spokój xD
  • Odpowiedz
@not_me: Zawsze mówię, ze posiadanie dzieci to jednocześniej najlepsza i najgorsza rzecz w życiu. Pytanie, jakie elementy są dla ciebie przeważające. Zdecydowanie rozumiem ludzi, co żałują tej decyzji, nawet jeśli ja nie. I tak, po weekendzie z młodymi lubię usiąść w poniedziałek do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yahoomlody w punkt. Nikt mi tak kaszosmroda nie obrzydził jak koleżanka co sobie bombelka zmajstrowala. Wszystkie nasze rozmowy to gadanie o dziecku, kupie, mleku, szpikach i o rachunkach. Jedyna zmiana tematu to jej kłótnie z jej niebieskim.
  • Odpowiedz
  • 4
Oczywiście że dzieci nie są dla wszystkich. Tak samo jak posiadanie partnera czy normalna praca. Są ludzie którzy są niezdolni do podstawowych funkcji w społeczeństwie i sobie z tym zwyczajnie nie radzą.
  • Odpowiedz
@Kreek: Jakim trzeba być zjebem, żeby robić sobie dziecko, nie mając ku temu jakichkolwiek predyspozycji? Jeśli dzieciak ma być dla ciebie karą, to oszczędź sobie i jemu tortur i zainwestuj w porządną antykoncepcję.
Ja nie mogę doczekać się weekendów, kiedy będę mógł spędzić więcej czasu z moim kaszojadem, ale jego przyjście na świat było świadomym wyborem moim i żony.
Jeśli ktoś nie lubi swoich własnych dzieci to sorry, ale powinien
  • Odpowiedz
@tarushiba: @Kreek: najbardziej do posiadania dziecka zniechęcają mnie ludzie, którzy je mają. nagle życie ogranicza się do swoich dzieci i do kombinowania jak załatwić sobie jeden wolny wieczór bez nich, jak namówić dziadków żeby ich zabrali i mieć spokój xD


@yahoomlody o to to. A zamieszkaj jakiś czas z taką rodzinką, zobacz jak to wygląda, to się wyleczysz z chęci posiadania dzieci, gwarantuję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kreek: o ile sam nie widzę się w roli rodzica, o tyle trzeba przyznać, że liczba osób, które żałują tego, że mają dzieci, jest niewielka w porównaniu do tych, którzy się cieszą.
Tbh ja sobie nie wyobrażam rodzicielstwa, przez pierwsze 4 lata nie możesz tego berbecia z oczu spuścić
  • Odpowiedz