Wpis z mikrobloga

Ja pier*ole chłopa zaprosili na wesele i chłop nie wie co teraz robić. Pójdę to będę siedział sam przy stole jak #!$%@? i będą się ze mnie śmiać albo zagadywać "a kiedy wesele u Ciebie?". A jak nie pójdę (co chciałbym zrobić) to potem na imprezach rodzinnych będą się pytać czemu nie poszedłem itp. Ja #!$%@?...
#przegryw ##!$%@? #wesele #depresja
Pobierz Kadet20 - Ja pier*ole chłopa zaprosili na wesele i chłop nie wie co teraz robić. Pójd...
źródło: comment_1650035703j8YzxxjdEvSYRnxWMZKGLU.jpg
  • 23
@Penetratorszczoch: To zależy od tego jakie to jest wesele. Jak masz dobry kontakt z częścią rodziną na weselu - są osoby z którymi można wypić, pogadać to nawet dobrze jest iść samemu

Ja raz kiedyś na wesele wziąłem laskę która znałem słabo - nie odzywała się wcale, tańczyć nie za bardzo chciała nudziłem się w #!$%@?, a musiałem jej pilnować cały wieczór zamiast gadać i chlać z niektórymi wujasami z którymi
Pójdę to będę siedział sam przy stole jak #!$%@? i będą się ze mnie śmiać albo zagadywać "a kiedy wesele u Ciebie?


@Kadet20: Widzę że nie tylko ja muszę się zmagać z tymi pytaniami xD #!$%@? ja to naprawdę żałuję że urodziłem się w tej zaściankowej Polsce. Jakieś imprezy rodzinne to zawsze odwieczne pytania typu "kiedy Twoje wesele" #!$%@? z tego że masz w miarę poukładane życie zawodowe, nie chcesz kobiety