Wpis z mikrobloga

https://fb.watch/coluPKHOrr/

Macie zwiastun kto jeszcze nie obczaił. Ciekawy kontrast wymagań w zwiastunie. Facet: musi być normalna, szczera. Kobieta: musi być zadbany XD . Wątpię jednak, że na facebooku ktoś ten temat podniesie . No i tym razem przedział wiekowy 23-42, chyba jednak w tej edycji nie będzie obowiązkowego emeryta ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#rolnikszukazony
  • 14
@elena-mary: Nie. To mnie nie dziwi. Dziwiło mnie natomiast podejście jakie jest powszechnie obserwowane. Kobieta powinna wymagać, bo zwyczajnie się szanuje. Mężczyzna? Niech się cieszy, że któraś na niego spojrzy. Dla tego zwyczajnie interesuje mnie, czy będzie hejt taki jak na mężczyzn którzy mówili jakie cechy charakteru i wyglądu u kobiet im się podobają. Bo mówienie przez kobietę, że facet ma być zadbany, to trochę więcej, niż mówienie przez faceta, że
ale, że co? dziwi cię, że ktoś szuka partnera, który się myje, dba o paznokcie, uzębienie czy fryzurę by wyglądać schludnie?


@elena-mary: juz sie pierwsza oburzona trafila i odwraca kota ogonem xD
@elena-mary: Z doświadczenia powiem, że czasem jedno zdanie wystarczy i ocena po dłuższej rozmowie się niezbyt zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się bardziej zastanawiam dlaczego producent wybrał akurat to jedno zdanie, bo - choć mogę jedynie to domniemać - uczestniczka miała też inne wymagania względem kandydata, które zabrzmiały pewnie lepiej.
@Emik3: Tak rzeczywiście mogło być, choć ja to już uznałem za stały element programu ;-)
sa rzeczy oczywiste o ktoych nie ma potrzeby wspominac. Jesli nie wspomne ze ma miec zeby to oznacza ze moze ich nie miec i nie mam nic przeciwko? XD


@PeterFile: no to tak samo można wyśmiać kplesia, który szuka szczerej kobiety.... to chyba też oczywiste, że każdy by chciał być z kimś szczerym a nie kłamcą.
@elena-mary: Osobiście rozumiem, że każdy ma jakieś wymagania i to jest dla mnie oczywiste. Nie ważne czy kobieta czy mężczyzna. Na każdym kroku jednak panuje równouprawnienie. Jak nawet w komentarzach tutaj widać, wielu sądzi, że każda kobieta jest zadbana a wielu facetów to fleje, jak mówiłem, wszędzie jest po równo i naprawdę nie trzeba się starać żeby znaleźć i kobietę i mężczyznę "średnio" zadbanego. Zastanawia mnie tylko, czy ludzie będą mieli
@Emik3: Od zeszłego roku na tym polu nic się nie zmieniło, kandydat, który zacznie wymieniać wymagania względem typu urody lub figury kandydatki zostanie zjechany w komentarzach momentalnie.