Wpis z mikrobloga

Witam jakie słuchawki do CSGO najlepsze żeby był zajebisty dźwięk przestrzenny i żeby od razu było wiadomo skąd idzie przeciwnik? Zastanawiam się nad Logitech G Pro X, a Hyper Cloud Alpha S, ale nwm które lepsze? Poza tym jak wpisuję sobie s1mple, albo m0nesy headset to wyskakuje niby, że korzystają z G Pro X, a jak odpalę sobie jakiś nowy turniej gdzie ich pokazują to tam mają inne ... W każdym razie jakie polecacie z tych dwóch lub możecie polecić też jakieś od siebie.

#sluchawki #gry #csgo #fps #steam #esport #izak #pasha #komputery #sprzetkomputerowy #pcmasterrace #grykomputerowe
  • 12
  • Odpowiedz
@PawelMPL: Logitech. Zależy jaki masz budżet bo lepiej kupić porządne słuchawki studyjne. Np beyerdynamic dt 990 pro, sennheiser hd599 albo audio technica ad700x
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PawelMPL: na turniejach mają inne słuchawki niż te,których używają w domu. Na lanach zazwyczaj mają douszne,a na to założone słuchawki wygłuszające.
Patrząc na streamy graczy to faktycznie większość gra na g pro,ale no często ronich sponsor więc dlatego na nich graja.
Kiedyś większość używała cloud II.
I w sumie ja od siebie też mogę te polecić.
A kiedyś jakiś Mirek wklejał tutaj bloga jakiegoś gościa od słuchawek i dużo ludzi pisało,że
  • Odpowiedz
@PawelMPL: Miałem Hyperx Cloud 1, byłem i jestem nadal z nich zadowolony. Pół roku temu zmieniłem na Logitechy G Pro X Lightspeed (zależało mi na bezprzewodowych) i jestem mega zadowolony
  • Odpowiedz
  • 0
@wrobel28
@pavaczek a czuć Panowie w G Pro X tą przestrzen i da sie z latwoscia powiedziec gdzie jest przeciwnik np w takim CSGO? No i jak z muzyka? Slyszalem ze jak jest dzwiek przestrzenny to tak srednio gra, trzeba za kazdym razem przełączać z przestrzennego na normalny jak chce sie posluchac muzyki?
  • Odpowiedz
@PawelMPL: w Logitech G Hub możesz przypisać konkretny profil dźwięku do aplikacji tzn. jak odpalasz csgo to przełączy Ci się na odpowiedni. Ja osobiście przestrzenny mam wyłączony w g hubie, w grze ustawione stereo i efekty 3d włączone
  • Odpowiedz
@PawelMPL: ja porównywałem w muzyce i w grze, wszędzie lepiej gra bez przestrzennego, dwa lata grałem na arctis 3 i trochę niedowierzałem jak mi gadali, że słuchawki tak dużo zmieniają, teraz serio słysze dużo więcej i zdecydowanie lepiej się gra, do muzyki też są zajebiste po kilku godzinach grania jak się wygrzeją, mam sporo różnych słuchawek bo się interesuję tematem i te nie odstają dużo od senków za tysiąca, g pro
  • Odpowiedz
@PawelMPL: Cs go jest stereo wiec te wszystkie efekty 3D tylko przeszkadzają. Poza tym jak chcesz mieć słuchawki również do muzyki to kup sobie porządne a nie gamingowe
  • Odpowiedz