Wpis z mikrobloga

@Babe_sweety:
W obecnej sytuacji wyciąganie bandery i Wołynia to jak rozmowa nad dzieciakiem, katowany przez szkonego osiłka, o tym, że miałeś z nim zatarg.
Dzieciak leży okładany na glebie, a ty liczysz że cię przeprosić i to szczerze.

Trzeba mieć odrobinę przyzwoitości. Będą chcieli to przeproszą, nie to ich strata - wtedy będziemy reagować.
Ale w chili kiedy nasz wspólny wróg równa im kraj z ziemią, wyciąganie brudów jest niesmaczne i
  • Odpowiedz
@Babe_sweety: Katyń, operacja Polska, czystki podczas wojny, wysyłanie do łagrów , narzucenie zbrodniczego i nieefektywnego systemu na 40 lat, wysiedlanie polaków, rusyfikacja, panie całe zabory to był cały syf ( ͡º ͜ʖ͡º)

I co z tym Banderom i Wołyniem? Wiesz czym to jest w skali naszej historii? xD Niemcy może przeprosili, ale dalej wywalili nam z 15% naszej populacji swoimi zbrodniami. ALE HEJ PRZEPROSILI WIEC GITARKA
  • Odpowiedz
16 czerwca 1944 doszło do mordu niewinnych ludzi w moich rodzinnych stronach przez ukraińców- mam pozwolenie od opa na choćby zapalnia jednego małego znicza czy jestem sprzedajną onuca robiąca łaskę putinowi?


@janusz-kopyto: a rób se co chcesz, tylko nie #!$%@? o tym na wykopie, szczególnie w tagu dotyczącym wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Babe_sweety: Ty się będziesz o Wołyń wykłócał stojąc obok leju po bombie który kiedyś był twoim domem. Chcesz tego czy nie ukraińskie zielone ludziki chronią też nas. Taki to już mamy świat naczyń połączonych. Na co Francuz może wzruszyć ramionami my niestety nie możemy.
  • Odpowiedz
@washingtonbullet: dziękuje za pozwolenie chociaż z drugiej strony czemu miałbym o tym nie wspomonieć na wykopie? Jasne trzeba pomagać (to jest w naszym interesie) Ale trzeba o tym co bylo także pamiętać: ze względu na szacunek dla zabitych i żeby to byla przestroga na przyszłość (żeby nigdy nie doszło do powtórki).. Pamięć o tych "zlych wydarzeniach " to nie jest nic złego ale trzeba jednak nadal funkcjonować na tym świecie ...
  • Odpowiedz
@SirSherwood: Różnica jest taka, ze Niemcy nie czczą hitlera i nie wywieszają flag nazistowskich. Jestem jak najbardziej za przebaczeniem (nie zapomnieniem) i pogodzeniem, ale nie w sytuacji, kiedy oni sobie na pomniki wystawiają kata polskich obywateli i stawiają go za wzór.
I to o to chodzi z cała ta afera z banderOM. Nie, ze coś takiego się stało, a ze oni go czczą jako bohatera.
  • Odpowiedz