@Napletnik: @kasa: znalazłem na reddicie urywek z tym strzałem po którym rożnego dali, ale mimo wszystko nie pisałbym, że dogrywki nie powinno być, bo tego po prostu nie wiemy. Gdyby tutaj nie padł gol na 2:0, to mógłby paść w ostatniej minucie i dogrywka i tak by była. Po prostu mecz wtedy miałby inny przebieg. Ale co do błędu to szkoda, że takich rzeczy na VARze nie można sprawdzić (ewentualnie
@kasa: Rozny to nie karny, Chelsea sama sie okradla nie potrafiac wybronic SFG, zaraz bedziemy pisac ze sedzia kogos okradl bo aut przyznal nie w te strone i padla po nim bramka. Takich bledow co mecz jest mnóstwo, same rozne pewnie powinny jakos byc szybko korygowane przez var, ale ogolnie to nie jest jakis wielki blad sedziego, pewnie polfinal/final jeszcze dostanie w europejskich pucharach w tym sezonie.
@martin123154: Rożny to rożny, bezpośrednie zagrożenie bramki. Jak Real stracił bramkę z Ajaksem, tez na Varze sprawdzano, czy piłka w akcji nie wyszła na aut. Ogólnie VAR analizuje czasem milimetrowego spalonego, którego nawet po wyrysowaniu lini nie widać, a nie analizuje tak oczywistych sytuacji, których konsekwencja jest nieprawidłowo zdobyty gol. I wiem z czego to wynika, zasady użycia VARu znam, co nie zmienia faktu, ze jest to absurdalne. Cały świat widzi