Wpis z mikrobloga

@bitcoholic: No i co w związku z tym? Przepaliło ci styki? Myślisz, że ludzie usuwają ciąże dla zabawy? Po prostu na dziecko powinno się być przygotowanym i robić to świadomie. Ja wiem, że w PL to niepopularna opinia, bo tutaj nadal większość guwniaków jest z wpadek i dlatego, że starzy kazali urodzić xDD

Jak ktoś czuje, że nie stać go na dziecko, albo nie jest jeszcze gotowy to powinien mieć możliwość
@bitcoholic: No i co w związku z tym? Przepaliło ci styki? Myślisz, że ludzie usuwają ciąże dla zabawy? Po prostu na dziecko powinno się być przygotowanym i robić to świadomie. Ja wiem, że w PL to niepopularna opinia, bo tutaj nadal większość guwniaków jest z wpadek i dlatego, że starzy kazali urodzić xDD


Jak ktoś czuje, że nie stać go na dziecko, albo nie jest jeszcze gotowy to powinien mieć możliwość
@bitcoholic poza tym oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przecież to moje życie jest najważniejsze tu i teraz. Aborcja eutanazja.... Piękne hasła zawsze z dodatkiem "a może ona MUSIALA mieć aborcję?" Albo "nie wiesz jaka sytuację ma w życiu"

Takie teksty to ukryte "jakbym wpadła lepiej mieć opcje aborcji"

A co z mężczyznami popierającymi aborcję? Czy kobiety które to popierają związały by się z takimi ludźmi, którzy w razie
@kezioezio skoro ktoś nie dorósł do posiadania dziecka, to nie dorósł też do uprawiania seksu. Konsekwencją seksu jest ciąża więc jak nie są gotowi to nie aborcja, tylko abstynencja od seksu.
Jak można w ogóle popierać aborcję na życzenie. I to jeszcze facet, który powinien się wykazać racjonalizmem i opanowaniem i przemówić kobiecie do rozsądku, bo w przypadku nieplanowanej ciąży to wiadomo emocje, panika, a potem aborcja.