Wpis z mikrobloga

@KondProsty: Ale kim ty jesteś by mówić obcej osobie, żeby brała za coś odpowiedzialność? XDD Jak chcesz brać krzyż życia tak jak pan jezusek powiedział, to sobie bierz i utrudniaj życie dzieckiem, pomimo że nie masz pieniędzy i możliwości zajmowania się nim. Ja życie sobie chcę ułatwiać, a nie utrudniać.

@MirandaB
Kim ja jestem? Świadomym czlowiekim który jest w stanie pomyśleć zanim zrobi krzywdę sobie i innym
@KondProsty: No i dlatego powinieneś zająć się sobą, a innych zostawić w spokoju. Widzisz, to jest główny problem tego spi3rdolonego społeczeństwa w p0lsce, szczególnie na wiochach, gdzie wszyscy myślą, że skoro mieszkają niedaleko i mówią w tym samym języku, to są jak dalsza rodzina i mogą cię moralizować i pouczać xD
@KondProsty: dlaczego w tym chlewie traktuje się seks jak pilotowanie Boeinga czy inny zimowy alpinizm? Tylko dla poważnych, dojrzałych ludzi analizujących ryzyko i gotowych ponosić konsekwencje najdrobniejszego błędu... Aborcja- źle, patusy bez kibla w chacie robiący bahora za bahorem- jeszcze gorzej. Czyli co, powszechny celibat?

Jak parka studentów wpadnie to Twoim zdaniem lepiej zaorać przyszłość przynajmniej jednego z nich, żeby zapewnić gówniakowi średni start przy starych tęskniących za utraconymi marzeniami niż
@KondProsty: Hmm a zastanawiałeś się nad ludźmi, którzy zaplanowali dziecko ale podczas ciąży coś poszło nie tak?

@Heelouu mój ulubiony argument ( ͡º ͜ʖ͡º) podróżnik aborcję na rzadanie od takiej z powodów medycznych
Jak parka studentów wpadnie to Twoim zdaniem lepiej zaorać przyszłość przynajmniej jednego z nich,


Bo każdy normalny człowiek wie, że ciąża jest naturalną konsekwencją seksu. Trzeba było pomyśleć wcześniej.

Antykoncepcja zawodzi a seks to nie rosyjska ruletka.


@Lou_la: Może warto podwójnie się zabezpieczyć albo uprawiać taki seks, który wyklucza zapłodnienie?