Wpis z mikrobloga

#erecepta porosze info na priv odwdziecze sie nie mogę dostac sie do swojego psyciatry kończa mi sie leki dokladnie na clon i xanax mam psdaczke na nfz nie ma psychiatrów trzeba czrkac po 2 miesiace na wystawienie lekow chora akcja prosze o pomoc
  • 10
Nie mam histori leczenia dzis dwonilen na polota skarzynskiego to nawet lekarzy nie ma, wczesniej nie bylo problemu znaczy trzeba bylo swoje odczekac te 3 4 miesiace ale teraz jsk dzmilem to wogule brak lekarzy. Niestać mnie na wydanie 260 zl prywatnie bo tyle bierze moja psyciatra nie na nfz paranoja sie w ktym leczyc.
#narkotykizawszespoko , #erecepata #bezodiazepiny
@mac48: ale jak nie masz historii leczenia xdd nie masz konta pacjenta na internecie tam masz wszzystko napisane leki recepty choroby daty kody do recept itp itd. jak to mozliwe ze masz padaczkę i nie masz dowodu na to ze chorujesz ?? xdd dziwne przeciez jak nie ma teojego lekarza to on nie zabiera twojej dokumentacji do domu wszystkie dokumenty sa w przychodni dokumenty leżą tam 15lat (w archiwach) wiec jak
@mac48: nie musisz isc do psychiatry tylko rodzinny a nawet wystarczy tylko isc do przychodni pozatym zastanawia mnie fakt co ma psychiatra do padaczki XDD??? to raczej neurolog ktos sie gubi w zeznaniach na moje oko ( ͡° ͜ʖ ͡°)