Wpis z mikrobloga

Już któryś dzień czytam, jak poszczęsciło się jakiemuś Mirkowi i wyszedł z #przegryw bo znaleźli #rozowepaski na #tinder czy tam #badoo do #seks albo poszedł na #divyzwykopem i ciekawi mnie........ kiedy do #!$%@? będzie moja kolei? Kiedy wreszcie mi się poszczęści i statystyka wreszcie pozwoli mi kogoś znaleźć i się z kimś przespać....Naprawdę, fajne życie. Siedzisz i czekasz na szczęście, bo sam nie masz wpływu na swoje życie.

Na dzień dzisiejszy:
18 lików i 9 par na tinderze - nie ma z kim gadać....
Na badoo 12 lajków, trzy matche + napisałem do 46 dziewczyn bez matchy - nie ma z kim gadać...

Dosłownie, nie ma z kim rozmawiać na tych #!$%@? apkach....

Jeśli chodzi o divy, nic się nie zmieniło, a moja ostatnie deska ratunku jaką była Lilly PSE (ekskluzywna prostytutka) się zepsuła i ma co raz gorsze opinie....

Dziś zaczepiłem dziewczynę, która była na spacerze z psem. Oczywiście miała słuchawki w uszach i nie usłyszała mojej zaczepki, ale na szcżęscie był kontakt wzrokowy, więc na chwilę wysuneła jedną słuchawke. Ja do niej jedno słowo, ona drugie, oboje w żartobliwym tonie, wymiana uśmiechami i ona w swoją drogą (nawet się nie zatrzymała przy tej chwilowej wymianie zdań)

I tak siedzisz człowieku i czekasz, a ktoś ci sie napatoczy. Jakaś #!$%@? iskra od losu, ale dalej nic. I czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz, czekasz...........................................A końca nie widać.
źródło: comment_16496829125YjiDqJGALj55OoBP2L8Cz.jpg
  • 17