Wpis z mikrobloga

  • 3
@kaef_v2
Jakie #!$%@? ludzie mają nudne życie, ludzie tacy jak Ty którzy tworzą posty i wrzucają zdjęcie jak źle zaparkował Pan kurier. Weź się do porządnej roboty, bo źle pozytkujesz swój czas
  • Odpowiedz
@MaszBaboTalerz: witam, rozwiąże ten problem, patrzac na zdjecia z google maps szerokosc chodnika to 62 kostki. Kostka to nostalit i ma szerokosc 12cm. 48x12 daje 576cm. Opel zajmuje 14x12cm to168cm, odluczyc nalezy kostki od sciany czyli 48cm. 168+48 to 216cm. Odejmujac 576-216 daje 360 cm czyli przecisnie sie tam nawet stara opa( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziekuje za uwage, mozna samemu sprawdzic, sklep znajduje sie w Bydgoszczy na
  • Odpowiedz
@kaef_v2: Ale tak serio, to gdzie ten biedny kurier ma to wyładowywać? Wiem, że łamie prawo, ale ta praca jest naprawdę #!$%@?, pracowałem w miejscu, gdzie kurierzy przyjezdzali parę razy dziennie i z tego co opowiadali to ich praca to jedna wielka masakra. Jezdzenied w godzinach szczytu, specjalne planowanie trasy, kręcenie na konkretną godzinę, bo tak mają juz poustawiane dostawy, że odbiorcy spodziewaja sie ich codziennie o tej samej porze. Parkowanie
  • Odpowiedz
@kaef_v2 jak w tym #!$%@? kraju ma być dobrze? Cwel leń z inpostu nie zorganizuje się wózkiem po paczki z prawidłowo zaparkowanego auta w miejscu wyznaczonym tylko stanie na chodniku mając wszystko w dupie a pół wykopu go jeszcze broni. Półmózgi #!$%@?.
  • Odpowiedz
Oczywiście stara komunistyczna mentalność w narodzie silna, należy #!$%@? karę kurierowi bo przepisy ale żeby zaproponować jakieś rozwiązanie problemu to nieeee, to nie dobra jest mądrzejsze o tym nie wspominać XDD
  • Odpowiedz
Ale tak serio, to gdzie ten biedny kurier ma to wyładowywać? Wiem, że łamie prawo, ale ta praca jest naprawdę #!$%@?,


@Glikol_Propylenowy: jutro #!$%@?ę ci telefon. Wiem, że łamię prawo, ale jak mam pracować?
  • Odpowiedz