Wpis z mikrobloga

Z twierdzy się urwałeś, że przy murze musisz chodzić? Masz tyle miejsca obok samochodu.


@Chicoxxx66: nie chodzi o miejsce. Powyżej 2,5t nie wolno wjeżdżać na chodnik, nawet jak jest szeroki na 30m.
  • Odpowiedz
Oczywiście stara komunistyczna mentalność w narodzie silna, należy #!$%@? karę kurierowi bo przepisy ale żeby zaproponować jakieś rozwiązanie problemu to nieeee


@tajek: parkować zgodnie z przepisami? I tak, nie będzie to pod samym wejściem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kaef_v2: miras, ogólnie masz rację i jakiekolwiek inne komentarze mówiące o tym, że nic się nie stało, że taka praca i w ogóle, to można skomentować - xD.
szkoda, że do sklepu tym autem nie wjechał.
  • Odpowiedz
bardzo ładnie wykadrowane, teraz pokaż ile masz miejsca na chodniku z drugiej strony


@MaszBaboTalerz: może być i 5 metrów, co to zmienia? Chodnik nie jest od parkowania. A jak sklep nie ma wyznaczonego miejsca parkingowego dla dostaw, to jego problem.
  • Odpowiedz
@Jailer kolego, ja wiem, że chcesz dobrze, ale w pięć godzin kilka innych osób mi to uzmysłowiło. Pozwól, że jednak zapytam - gdzie w mojej wiadomości napisałem, że fajnie, że tam stanął?
  • Odpowiedz
@MaszBaboTalerz: witam, rozwiąże ten problem, patrzac na zdjecia z google maps szerokosc chodnika to 62 kostki. Kostka to nostalit i ma szerokosc 12cm. 48x12 daje 576cm. Opel zajmuje 14x12cm to168cm, odluczyc nalezy kostki od sciany czyli 48cm. 168+48 to 216cm. Odejmujac 576-216 daje 360 cm czyli przecisnie sie tam nawet stara opa( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziekuje za uwage, mozna samemu sprawdzic, sklep znajduje sie w Bydgoszczy
  • Odpowiedz
@MaszBaboTalerz: sorry, nie czytałem wszystkich komentarzy. Nie napisałeś, że fajnie, ale Twój komentarz ma wydźwięk usprawiedliwiający kuriera, sugerując, że zostawił miejsce z drugiej strony.
  • Odpowiedz
@malinq: Nie Kradzież czyjegoś mienia to przestępstwo, a parkowanie na chodniku to wykroczenie. Porównywanie tych dwóch rzeczy nie ma kompletnie sensu. Ja wiem, że źle zaparkował, ja wiem, że utrudnia przejście, ale to auto nie ma skrzydeł, a kurierzy też nie mają wózków i to nie jest wina tego kuriera, tylko jego pracodawcy. To teraz ciągaj się z nim po sądach, że nieprawidłowo stanął - szkodliwosc spoleczna tego czynu jest
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: jak będzie miał wartość w chwili odebrania nie tobie oceniać.


@Anakee: raczej nie będzie miał już wartości 3k. Telefon użytkowany przez buraka który usprawiedliwia łamanie prawa jest wart tyle co jakbyś wyciągnął go z szamba.
  • Odpowiedz