Wpis z mikrobloga

Oczywiście stara komunistyczna mentalność w narodzie silna, należy #!$%@? karę kurierowi bo przepisy ale żeby zaproponować jakieś rozwiązanie problemu to nieeee


@tajek: parkować zgodnie z przepisami? I tak, nie będzie to pod samym wejściem.
@MaszBaboTalerz: witam, rozwiąże ten problem, patrzac na zdjecia z google maps szerokosc chodnika to 62 kostki. Kostka to nostalit i ma szerokosc 12cm. 48x12 daje 576cm. Opel zajmuje 14x12cm to168cm, odluczyc nalezy kostki od sciany czyli 48cm. 168+48 to 216cm. Odejmujac 576-216 daje 360 cm czyli przecisnie sie tam nawet stara opa( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziekuje za uwage, mozna samemu sprawdzic, sklep znajduje sie w Bydgoszczy na
@malinq: Nie Kradzież czyjegoś mienia to przestępstwo, a parkowanie na chodniku to wykroczenie. Porównywanie tych dwóch rzeczy nie ma kompletnie sensu. Ja wiem, że źle zaparkował, ja wiem, że utrudnia przejście, ale to auto nie ma skrzydeł, a kurierzy też nie mają wózków i to nie jest wina tego kuriera, tylko jego pracodawcy. To teraz ciągaj się z nim po sądach, że nieprawidłowo stanął - szkodliwosc spoleczna tego czynu jest minimalna,
Nie Kradzież czyjegoś mienia to przestępstwo


@Glikol_Propylenowy: do 500zł wykroczenie. Mogę Cię #!$%@?ć na 450 ziko?

Porównywanie tych dwóch rzeczy nie ma kompletnie sensu.


@Glikol_Propylenowy: stawanie w obronie ludzi łamiących prawo nie ma sensu

Ja wiem, że źle zaparkował, ja wiem, że utrudnia przejście, ale to auto nie ma skrzydeł, a kurierzy też nie mają wózków i to nie jest wina tego kuriera, tylko jego pracodawcy.


@Glikol_Propylenowy: czyli jak
@Glikol_Propylenowy: jak będzie miał wartość w chwili odebrania nie tobie oceniać.


@Anakee: raczej nie będzie miał już wartości 3k. Telefon użytkowany przez buraka który usprawiedliwia łamanie prawa jest wart tyle co jakbyś wyciągnął go z szamba.