Wpis z mikrobloga

stojąca karetka może tam stać, Kurier ma #!$%@?ć.

Uuuuuu podwójne standardy. A Policja moze tam stac? A straz pozarna? A straz miejska? A pojazd ochrony? A sok? A Bor? A pojazd opancerzony przewozacy kosztownosci? A wóz telwewizyjny? A samochód ojca rydzyka? I tak bedziemy musieli pytać pana Anakee czy wyraza zgode na to jaki samochód może, a jaki nie moze tam stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uuuuuu podwójne standardy. A Policja moze tam stac? A straz pozarna? A straz miejska? A pojazd ochrony? A sok? A Bor? A pojazd opancerzony przewozacy kosztownosci? A wóz telwewizyjny? A samochód ojca rydzyka? I tak bedziemy musieli pytać pana Anakee czy wyraza zgode na to jaki samochód może, a jaki nie moze tam stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Glikol_Propylenowy: #!$%@? zdaj PJ to będziesz wiedział kto
  • Odpowiedz
@Anakee: Bo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) póki co to widzę, że tam sobie stoi. A po drugie zdjęcie jest zrobione krzywo i nie wiadomo, czy tam jest miejsce na chodniku, czy nie, zeby taki pojazd ominąć, ale tak, jasne nie polemizuje, że pojazd jest zaparkowany nieprawidłowo.
  • Odpowiedz
@Anakee: Masz rejstrację, masz zdjęcie idz z tym na komende i skladaj zawiadomienie, a mi juz daj spokój bo swoją opinię już wyraziłem. Ty po prostu nie potrafisz funkcjonowac w spoleczenstwie wsrod ludzi i tyle ¯\_(ツ)_/¯ cóż, takie osobniki jak Ty też są potrzebne, rozumiem to. W kazdym razie dzieki za dyskusję i zycze miłego tygodnia!
  • Odpowiedz
Oczywiście, że jestem w pracy zmuszany do łamania prawa, a gdybym tego nie zrobił to byłby mobbing :)


@Glikol_Propylenowy: mobbing to właśnie zmuszanie do łamania prawa, ale skąd kurier z dwoma zwojami ma o tym wiedzieć jak dla niego zaplanowanie trasy w czasach gdzie wpisujesz sobie 150 stopów do aplikacji i Ci wszystko wylicza jest tak trudne, że trzeba tego używać jako argumentu do łamania prawa.

Śmiecie ktore nie przestrzegają
  • Odpowiedz
W kazdym razie dzieki za dyskusję i zycze miłego tygodnia!


@Glikol_Propylenowy: życzę żeby Cię #!$%@? z tej potwornie trudnej pracy która zmusza Cię do łamania prawa i niszczenia infrastruktury drogowej.
  • Odpowiedz
@malinq: Rozumiem, ale takie wręcz włoskie trzymanie sie litery prawa nie jest mile widziane ani w społeczenstwie, ani wśród ludzi. Po prostu obaj jestescie w tym momencie cringowi, kłócicie się o jakąś głupote na którą nie macie żadnego wpływu. Okej, skoro jestescie za przestrzeganiem prawa to złóżcie zawiadomienie na najblizszym komisariacje, bo macie zdjecie i rejstrację, więc co to za problwem. Później nie zapomnijcie sie tym pochwalić na mirko (
  • Odpowiedz
@malinq: Łgarz bo co? Coś Ci się nieźle uroiło, jesli myślisz, ze jestem kurierem. Nawet wyżej napisałem Ci, że po prostu miałem do czynienia z kurierami i słuchałem opowieści o ich pracy.
Pókli co to ja w ogole od 3 lat nie pracuje bo mam depresję i fobie społeczną, ale widząc takie nieludzkie zachowania - ma być tak, bo tak jest w prawie, ma byc tak bo ja tak mówie,
  • Odpowiedz
@kaef_v2: "jestę madkiem z wózkię, z drogi śledzie kaef jedzie". Opony sobie za bardzo zetrzesz w wózku i przeguby wyrobisz, bo trzeba odbić kawałek na tym szerokim chodniku.
  • Odpowiedz
"jestę madkiem z wózkię, z drogi śledzie kaef jedzie". Opony sobie za bardzo zetrzesz w wózku i przeguby wyrobisz, bo trzeba odbić kawałek na tym szerokim chodniku.


@bachus: weź idź już spać, bo jutro wszystkich paczek nie zdążysz rozwieźć w terminie i znowu będziesz musiał przepisy łamać kurierzyno
  • Odpowiedz
jeszcze raz... skąd Ci przyszło do głowy, że jestem kurierem? ;-)


@bachus: uznałem, że nie jesteś na tyle #!$%@?ęty, żeby bronić ich łamania prawa bez powodu, wyprowadzisz mnie z błędu?
  • Odpowiedz
@malinq: Nie biorę od Ciebie żadnych pieniędzy, bo nie jestem na utrzymaniu państwa i nie pobieram renty czy zasiłków. Pieniądze mam, bo zaskoczę cię pracowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i trochę mi się tego szmalu nazbierało i z tego teraz żyję. A za te teksty spokojnie mógłbym zażądać od Ciebie odszkodowania, bo mnie nieźle obrażasz i to na forum publicznym + mam na to czas (jako
  • Odpowiedz