Wpis z mikrobloga

@monalisssa Współczuje (). Mój dziadek ma turystykę, pensjonat i trzy domki. Czasem biorą mnie do sprzątania, niektórzy ludzie tak niszczą pomieszczenia że pasowałoby im wysłać dodatkowy rachunek ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@monalisssa: Zastanawiam się co Tobą kierowało, żeby przyjmować taką dużą grupę ludzi pod swój dach? Trochę misja samobójcza, wiadomo było, że skończysz jako hotel i sprzątaczka.
  • Odpowiedz
  • 0
@monalisssa ale wiesz, że ludzie są różni? No fajnie, że narzekasz, ale wydaje ci się, że powinnaś powiedzieć by sobie inny dom znalezli i nie szerzyć takich rzeczy jak i tak sytuacja jest napięta? Moim zdaniem to nie ma żadnego sensu, bo te 2 mln ludzi to każdego można spotkać i różne będą historie. Tylko jak ma się rigicz to się mówi tylko zainteresowanym, a nie zaśmieca internet by ludzie jeszcze
  • Odpowiedz
@chwila: Miałam do czynienia z 3 dorosłymi kobietami z 3 różnych rodzin, bo mieszkała przez 2 tygodnie dziewczyna 21 letnia, teraz od 2 tygodni dziewczyna 20 letnia plus ta mama z córkami. Żadna z nich nie sprzątała po sobie. Każda tylko fajeczka i tarasik. Tak więc w moim przypadku - mega źle trafiłam. Nie mów, że zaśmiecam internet. Przestrzegam, żeby ustalić twarde zasady. Nie będziecie sprzątać to nie będziecie mieszkać.
  • Odpowiedz
@krzynuwek: Twoi współlokatorzy mieszkali w wynajmowanym za pieniądze mieszkaniu. Nie byli gośćmi u obcych ludzi, którzy chcą im pomóc. Tu jest różnica. Ja nie prosiłam żeby mnie po rękach całować, ja oczekiwałam szacunku jakiegoś jedynie. Żeby posprzątali po sobie. Żeby liczyli się z naszymi zasadami (sprzątać, nie narażać mojej rodziny i naszych zwierząt na atak ich amstafa). A oni mieli to wszystko w bardzo głębokim poważaniu :)
  • Odpowiedz
@Sepia: Kierowała mną empatia. Stawiałam się w ich sytuacji. Też chciałabym żeby mi ktoś pomógł. Tylko stawiając się w ich sytuacji - wiem, że kurde nie obsrewałabym czyjegoś kibla, wręcz przeciwnie, sprzątałabym za sobą i za pozostałymi domownikami...
  • Odpowiedz
  • 0
@monalisssa nie, nie są potrzebne. Masz 2 mln ludzi i spotkałaś 3 kobiety syfiarki. Widzisz sytuacja jest napięta i takie coś robi gorszy syf niż ty miałaś w swoim domu. Ludzie to nie idioci i wiadomo, że nawet jak własną rodzinę masz pod swoim dachem to nie będzie idealnie. Zasmiecasz internet, narzekasz jacy to Ukraińcy źli to im nie pomagaj i nie pisz takich rzeczy. Twoje narzekania zadziałają na ludzi trzy
  • Odpowiedz
  • 0
@Sepia a ty majty zmień, bo się chyba jednak posrałaś. Za to co napisałaś to bym mogła cię pozwać, więc uważaj z takimi stwierdzeniami, bo odlecialaś chyba za daleko. A ta druga to głupie babsko i sama nie powinna nikogo przyjmować, by potem z zadowoleniem narzekać, bo ludzie muszą koniecznie wiedzieć, że ma brudny dom. Nikogo to nie obchodzi.
  • Odpowiedz