Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@monalisssa: jak sobie tak wychowałeś to tak masz, u znajomego co przygarnął rodzinę to okna już drugi raz w ciągu miesiąca umyte a małymi pierożkami cała firma się zajada.
  • Odpowiedz
@MlodyWilk: w zwsniej w naszej łazience gówno było na spłuczce, maz wymył po myślał że może nasze dzieci po 13 latach życia zaczęły obsrewac sploczke... Okazuje się że raczej jednak nie one
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@monalisssa: fakt, straszny syf, ale moi współlokatorzy na studiach robili gorsze rzeczy, a byli Polakami - na wypadek jakby ktoś tutaj próbował rozciągać to na ogół Ukraińców, jeżeli to o czym piszesz jest prawdą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@monalisssa: To długo trzymałaś. Z 6-7 lat temu w czasach studenckich jeszcze, koleżka się wyprowadził, bo skończył studia. Znalazł się taki, co chciał mieszkać, ale po 3 dniach się okazało, że kołpaki ukradł z samochodu pod blokiem. Za fraki go złapałem i po 10 minutach nie było. xD
  • Odpowiedz
@monalisssa: szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem normalnych ludzi z amstafem, zawsze jakieś sebiksy, patusy. Niezależnie od narodowości. To już dla mnie czerwona lampka, wystarczająca żeby kogoś z takim psem nie przyjąć.
  • Odpowiedz
@monalisssa: to jest inna kultura, mimo tego, że nam się wmawia, że to nasi bracia bliscy kulturowo xD Tam ponad 40% domów/mieszkań nie posiadało jeszcze kilka lat temu (dane z ukrstat) łazienki.
  • Odpowiedz