Wpis z mikrobloga

@chwila: W młodości marzyłaś o tym, by zostać nierządnicą w rynsztokach wielkich miast. Jednak opatrzność nie była dla ciebie łaskawa i wylądowałaś na mirko jako #przegryw.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sepia cytujesz mój śmieszny opis i co ci takiego to dało? xd Ja bym nawet nie marnowała czasu by na twój spojrzeć, ale fajnie, że poswiecasz swój prywatny czas by mi nieudacznie dogryźć.
  • Odpowiedz
  • 0
@gejuszekUK a skąd wiesz co jest prawda z internetu? Normalnie ludzie rozumieją, że pewne rzeczy zostają w prywatnej sferze. Ona tego nie mówi swojej koleżance, tylko wypisuje w internecie gdzie tysiące ludzi czyta te wypociny i to ma swoje konsekwencje. Ona może chce te konsekwencje, ona może chce by ludzie generalizowali, by w tej trudnej sytuacji dla wszystkich budzić w kimś nienawiść, a to tylko brudne mieszkanie. I co to komu
  • Odpowiedz
  • 0
@gejuszekUK ja sobie tylko wyobrażam, jak ona robi te screeny i te zdjęcia, tylko by się pokazać i myśli, że to cokolwiek zmieni? Nawet nie podała nazwisk tych ludzi, tylko, że przyjęła i brudza. Kto brudzi? 2 mln Ukraińców na chate jej się zwaliło?. Będzie teraz chodzić i robić demonstracje, że mają wracać, bo przyjęła obcych ludzi i nie są tacy jak sobie wymarzyła? Głupie to i szkodliwe na maksa.
  • Odpowiedz
  • 0
@gejuszekUK może sama tam nasrala i zdjęcie kliknela. A skąd ja mam to wiedzieć? Ty sobie możesz jej wierzyć, ale to nie ma żadnego znaczenia. 2mln ludzi to pewnie jeden prawnik a drugi złodziej, a trzeci będzie ćpun? I po co to wypisywać i psuć wszystkim krew? Dla mnie to szkodliwe i będę tępić takie gówno. Ukraińcy mają takie same prawo do prywatności jak normalni ludzie, ona ich może pociągnąć do
  • Odpowiedz
  • 0
@gejuszekUK właśnie jej wpis powoduje, że inni debile właśnie interpretują jej wpis w ten sposób. Ona przestrzega przed Ukraińcami, sama tak napisała, a to randomowi ludzie. Dla mnie to jest szkodliwe, bo teraz jest dosyć delikatny temat i ostatnie czego potrzeba to dzielenie ludzi, wymyślanie, robienie jakiś wpisów bo ktoś nasrał jej w kiblu. Jednak to moje zdanie i będę to tępić jak tylko mogę. I ona to robi, bo sama
  • Odpowiedz
  • 0
@gejuszekUK ale kto tu w ogóle kłamie? Czy prawda to jest tylko wtedy kiedy ktoś zrobi duży wpis w internecie?

Delikatność tematu i myślenie to nie jest zwalnianie od prawdy. Przekazywane informacje mają swoje konsekwencje i powodują poruszenie i czasami nawet nienawiść, a to tylko przypominam brudne mieszkanie randomowach Ukraińców. I to, że ona sobie sama poradzi z problemem, i nie będzie nikogo przyjmować jak się do tego nie nadaje to
  • Odpowiedz
@monalisssa: Mam nadzieje że się pozbylas tych brudasów z domu nie ma też co wrzucać wszystkich do jednego worka bo wiadomo że na ponad 2mln uchodźców znajdą się parapety zamiast przyjmować do domu lepiej przelać parę złoty na jakiś cel dla nich są różne zbiórki i tyle.
  • Odpowiedz