Wpis z mikrobloga

Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach ale po tym co zobaczyłem na ukrainie uważam że kacapy macały w tym swoje brudne łapska. Gdyby nie mieli nic na sumieniu to wrak byłby już dawno w polsce i mogliby go zbadać nasi eksperci bez ruskich patrzących im na łapy. Ciekawe też że autor filmiku z miejsca katastrofy zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach kilka dni po nagraniu.

Po co rosja miałaby to robić? Bądź co bądź zginęło kilkaset najważniejszych osób w państwie a w dłuższej perspektywie polska została zdestabilizowana poprzez wygarną antyeuropejskich PISowców. Doskonale się wpisuje w kremlowska politykę zagraniczną. I też fakt że jakiekolwiek wątpliwości w genezę katastrofy są wyśmiewanie i wręcz nie można tak myśleć jest dla mnie skutkiem działalności ruskiej propagandy.

#smolensk #wojna #ukraina
Viado - Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach...

źródło: comment_16495817400qesyiACoBO6cExdRgF3k3.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@Viado: a co tam, że komisja wykazała, że nie mogło być zamachu, ty przeprowadziłeś jakaś śmieszna analogię do Ukrainy więc na pewno to zrobili xd Odwrócę pytanie: czemu ruscy mieliby zwracać wrak zamiast mącić
  • Odpowiedz
Gdyby nie mieli nic na sumieniu to wrak byłby już dawno w polsce i mogliby go zbadać nasi eksperci bez ruskich patrzących im na łapy

@Viado: Oni tego wraku nie oddadzą bo doskonale wiedzą że właśnie znajdą się tacy ludzie jak ty którzy będą jątrzyć i dzielić Polaków tą sprawą przez kolejne lata/dekady.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viado: nie oddali wraku żebyś Ty i tobie podobni mogli wypisywać takie brednie, a kolejni mogli się z wami o to kłócić. Destabilizacja i propaganda to główne narzędzia Rosji.
  • Odpowiedz
  • 1
@Viado
Dla mnie smoleńsk to po prostu skecz kabaretowy w wykonaniu PiSu. Troszeczkę śmieszny, bardziej żałosny, ale raczej nie oglądam.
  • Odpowiedz
problem jest tylko taki, że nie ma żadnych dowodów z żadnego wiarygodnego źródła by maczali w tym palce


@machus666: jasne, ale jak Ukraińcy podali informację o masakrze w Buczy to na dowód wystarczyło zdjęcie satelitarne z siedmioma kwadratami, które miały oznaczać miejsce położenia zwłok. Wszyscy uwierzyli, że Rosjanie są do tego zdolni. Te same osoby twierdzą, że w Smoleńsku zamachu na pewno nie było.
  • Odpowiedz
@Viado: Ale piszesz z poziomu nie znam się.. czemu zakładac że to zamach skoro jest inne jasne wytłumaczenie katastrofy które pasuje do wszystkich innych i trzyma się kupy?
  • Odpowiedz
@Viado: Wiesz czemu Putin trzyma ten wrak? Ja nie wiem, ale może dlatego, aby powstawały takie posty, jak Twój. Brałeś taką możliwość pod uwagę?
  • Odpowiedz
@Viado: Czy wrak nie pozostał w Rosji z powodów proceduralnych ponizewaz Państwo polskie obrało taka ścieżkę, ze dowody musza zostać tam gdzie są, dopóki nie zostanie zamknięte śledztwo w Polsce? (To Macierewicza)
  • Odpowiedz
zamach na Lecha Kaczyńskiego był bardzo prosty do zrealizowania - wystarczyło pozwolić mu regularnie wsiadać do samolotu i cierpliwie poczekać na efekty.


@x-odus: tak właśnie widzę ewentualny udział ruskich w tym 'zamachu'. Żadne rakiety czy inne bzdury w które wierzą pisowskie oszołomy, a jedynie pozwolenie pisowcom na odwalanie dowolnych idiotyzmów. W tym szczególnym przypadku na lądowanie na lotnisku, które się do tego nie nadawało, w warunkach które się do tego nie
  • Odpowiedz
Gdyby nie mieli nic za uszami to by nie trzymali wraku samolotu 12 lat.


@Walther00: W stylu ruskich to jest sianie zamętu i propagandy. Gdyby oddali wrak, to szybko by ustalono, że gówno z tego było a nie zamach i skończyłoby się "polityczne złoto", a tak pisowscy kretyni mogą się bawić i podsycać pisowców i konfiarzy uwielbiających teorie spiskowe.
  • Odpowiedz