Wpis z mikrobloga

Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach ale po tym co zobaczyłem na ukrainie uważam że kacapy macały w tym swoje brudne łapska. Gdyby nie mieli nic na sumieniu to wrak byłby już dawno w polsce i mogliby go zbadać nasi eksperci bez ruskich patrzących im na łapy. Ciekawe też że autor filmiku z miejsca katastrofy zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach kilka dni po nagraniu.

Po co rosja miałaby to robić? Bądź co bądź zginęło kilkaset najważniejszych osób w państwie a w dłuższej perspektywie polska została zdestabilizowana poprzez wygarną antyeuropejskich PISowców. Doskonale się wpisuje w kremlowska politykę zagraniczną. I też fakt że jakiekolwiek wątpliwości w genezę katastrofy są wyśmiewanie i wręcz nie można tak myśleć jest dla mnie skutkiem działalności ruskiej propagandy.

#smolensk #wojna #ukraina
Pobierz Viado - Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach...
źródło: comment_16495817400qesyiACoBO6cExdRgF3k3.jpg
  • 135
@Viado: ależ mają za uszami, mianowicie zasrany żołdak kontroler lotu dał dupy, a na lotnisku wymieniali po katastrofie oświetlenie bo była porażka.

a wraku nie oddali i nie oddadzą, bo mają dzięki temu wpływ na politykę wewnętrzną w polsce i bardzo im to pasuje.
Pisowcom zależy żeby tego wraku nie było i nie było końca śledztwa. Poco łapać króliczka skoro tak przyjemnie się go go i a elektoratu nie zdobywa się od tak.
@Viado: Po co Rosja miała by to robić? Żeby pomóc Macierewiczowi osiągnąć mocną pozycję i osłabiać nasze wojsko czy czym tamnsię będzie zajmować.

W relacje Polsko-Rosyjskie mają całkowicie wywalone i nawet taki mały sukces jest dla nich tego warty.
@Viado: Rosjanie specjalnie trzymają wrak, żeby Polacy się o niego kłócili.
Zastanawia mnie jakie konkretne badanie zostałoby przeprowadzone w Polsce po sprowadzeniu wraku, które nie było zrobione na miejscu przez polskich śledczych.
Gdyby PiSowi zależałby na jakimkolwiek dodatkowym wyjaśnieniu to powołaliby międzynarodową komisję, zamiast tego cyrku Macierewicza. Tymczasem za czasów PO wysłaliśmy więcej not dyplomatycznych o zwrot wraku niż za czasów PiSu. Ich najtrwalszy elektorat musi wierzyć w zamach i niekończące
@Viado nie ma dowodów na zamach i na wykluczenie zamachu

A ruskie mogły nawet zrobić łapami agentury kuku w maszynie jeszcze w Polsce.

Nie musiałoby być mgły, trotylu i promowanej przez PO brzozy.

A mógł to być też straszny wypadek. Po prostu.

Jak się harcuje na trumnach zamiast badać sprawę to zostają wojenki głupich i wojenki parti.
@Viado: xD chlopie w tej katastrofie wszystko jest jasne i przejrzyste. A to znikniecie autora to jeden z eielu fejkow. Masz skrzynki ktore jasno pokazaly ze przez wlasna glupote i lekcewazenie procedur piloci zabili siebie i blisko 100 pasazerow. Zlekcewazono wszelkie ostrzezenia, zlamano wszelkie procedury. Ja np. jak nic nie widze to nie wciskam dodatkowo gazu w podloge, oni zrobili cos w tym stylu. Chyba ze twierdzisz ze rosjanie nagrali z
Bądź co bądź zginęło kilkaset najważniejszych osób w państwie a w dłuższej perspektywie polska została zdestabilizowana poprzez wygarną antyeuropejskich PISowców


@Viado: ? Przeciez w najblizszych wyborach prezydenckich i parlamentarnych po katastrofie wygrało PO. Smoleńsk nie miał nic wspólnego z wygraną PiS w 2015, bo wygrali oni dzięki własnego przeświadczenia o nieomylności w PO i ogólnego zmęczenia materiału a także obietnicy rozdawnictwa kasy.
@Viado: „ja to nie wierzyłem w zamach ale patrząc co Putin wyprawia to…” najdebilniejsza linia rozumowania zgodna z ruska narracja w celu dalszego dzielenia narodu przez ta katastrofę. Ruscy wraku nie oddadzą bo to dla nich woda na młyn żeby w PL były kłótnie o to. Presja na lądowanie i błąd pilota o który w tym przypadku nie trudno - a nie k… zamach debile. Chwile wcześniej ruski pilot znający teren
@Viado: niezależnie od sympatii politycznych: na pewno ruscy nie są czyści. Syf na lotnisku, procedury z dupy, potem próba pospiesznej naprawy tego i owego (chociażby lampki na lotnisku xD ), magicznie nagranie z "wieży" niedostępne (szafa zasłoniła kamerę)... ogólnie wiele takich przypałów wskazujących co najmniej na pośrednią winę kacapów. Ja nie mówię o trotylu na szczątkach wraku czy o jakichś hipotezach, z którymi można się spierać, tylko o tym, co każdy
@alvaroZcamaro: w punkt. Dołóż do tego ostatnie sto lat historii ZSRR, ogarnij do czego są zdolni ci bandyci to zaczniesz się zastanawiać. Śmieszy mnie wysyp tych gówniarzy-ekspertów, co piszą dalej o brzozach, bez jakiegokolwiek zastanowienia. Putin jest jednym z najbogatszych ludzi na ziemi, przecież to nie jest problem mając nieograniczone środki sabotować takie sytuacje. Za naszego życia ludzie będą kolonizować marsa. Byłbym bardzo ostrożny w obieraniu strony, nie mając pojęcia co