Wpis z mikrobloga

Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach ale po tym co zobaczyłem na ukrainie uważam że kacapy macały w tym swoje brudne łapska. Gdyby nie mieli nic na sumieniu to wrak byłby już dawno w polsce i mogliby go zbadać nasi eksperci bez ruskich patrzących im na łapy. Ciekawe też że autor filmiku z miejsca katastrofy zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach kilka dni po nagraniu.

Po co rosja miałaby to robić? Bądź co bądź zginęło kilkaset najważniejszych osób w państwie a w dłuższej perspektywie polska została zdestabilizowana poprzez wygarną antyeuropejskich PISowców. Doskonale się wpisuje w kremlowska politykę zagraniczną. I też fakt że jakiekolwiek wątpliwości w genezę katastrofy są wyśmiewanie i wręcz nie można tak myśleć jest dla mnie skutkiem działalności ruskiej propagandy.

#smolensk #wojna #ukraina
Pobierz Viado - Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach...
źródło: comment_16495817400qesyiACoBO6cExdRgF3k3.jpg
  • 135
@tellet: no jak dodasz do tego typa ktory przeprowadzil akcje z nagraniem kompromitacji politykow PO, a jednocześnie sprzedawał rosyjski węgiel w calej polsce to juz w ogole sie robi ciekawie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wuwuwrerer: typowa manipulacja xD nie wiem o jakim wywiadzie i jakiej Gruzji mówisz, opieram się na zarejestrowanych rozmowach z kabiny (fakt), sposobie podchodzenia do lądowania (fakt), tym ze ruski pilot chwile wcześniej prawie się #!$%@? odszedł na drugi krąg i zrezygnował z ladowania całkowicie (również fakt). A jakieś twoje dygresje o nazwisku Miller to już w ogóle potwierdzenie ze jesteś debilem, bez odbioru
@Garulf: o to,to
Przyczyną nieoddania wraku może być też fakt że było tam coś co tam wsadzili a nie powinni i jest to do wykrycia. Podsluchy, zakłócacze a moze i ładunki wybuchowe
Może wcale nikt nie chcial tego użyć wtedy ale po kontakcie z brzozą przypadkiem zadziałało samoistnie.

Albo zwyczajnie czegoś nie robili,nie dokrecali,celowo lub z niedbalstwa.

Co się stało z drugim tupolewem?
Powinien zostać natychmiast po katastrofie rozkręcony do każdej
@Viado O to właśnie chodzi, że nawet jak nie maczali, to mają okazję żeby nas #!$%@?ć, dzielić i trzymać w napięciu. Katastrofa im się trafiła jak PiSowi wojna.
ogólnie wiele takich przypałów wskazujących co najmniej na pośrednią winę kacapów.


@Czerwony_jak_WIG20:

Zgadza sie, tylko problem w tym, ze dyskusja w Polsce (w sumie dzieki niemalemu zaangazowaniu ze strony pisuaru) nie toczy sie wokol winy posredniej, tylko tego czy byl zamach czy go nie bylo.

Naturalne jest to, ze przy calej sprawie jest tyle smrodu, ze sporej liczbie ludzi moznaby postawic zarzuty (jak chociazby w temacie tego jak gleboko faktycznie przekopano
@Qwertyzaq: a ja mysle ze trzymaja wrak zeby Polacy nic nie podlozyli i ich nie obwinili wina ;) polskie sluzby wywodza sie z rosyjskich, maja taki sam tok postepowania i myslenia ;) oni po prostu wiedza co sie stanie jesli oddadza nam wrak
@Walther00: Mogą też trzymać bo coś zatajają, a mogą trzymać żebyśmy też tak myśleli że zatajają. W ten sposób dzielą Polaków. W ten sposób nie ma jedności bo gdyby oddali od razu to było by pewne co tam się stało a tak każdy się kłóci. Oczywiście jest o wiele więcej powodów do podziału ale ruscy dołożyli kolejne.