Wpis z mikrobloga

Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach ale po tym co zobaczyłem na ukrainie uważam że kacapy macały w tym swoje brudne łapska. Gdyby nie mieli nic na sumieniu to wrak byłby już dawno w polsce i mogliby go zbadać nasi eksperci bez ruskich patrzących im na łapy. Ciekawe też że autor filmiku z miejsca katastrofy zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach kilka dni po nagraniu.

Po co rosja miałaby to robić? Bądź co bądź zginęło kilkaset najważniejszych osób w państwie a w dłuższej perspektywie polska została zdestabilizowana poprzez wygarną antyeuropejskich PISowców. Doskonale się wpisuje w kremlowska politykę zagraniczną. I też fakt że jakiekolwiek wątpliwości w genezę katastrofy są wyśmiewanie i wręcz nie można tak myśleć jest dla mnie skutkiem działalności ruskiej propagandy.

#smolensk #wojna #ukraina
Viado - Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach...

źródło: comment_16495817400qesyiACoBO6cExdRgF3k3.jpg

Pobierz
  • 135
@Viado: Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach ale po tym co zobaczyłem na ukrainie uważam że kacapy macały w tym swoje brudne łapska. Gdyby nie mieli nic na sumieniu to wrak byłby już dawno w polsce i mogliby go zbadać nasi eksperci bez ruskich patrzących im na łapy. Ciekawe też że autor filmiku z miejsca katastrofy zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach kilka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po co rosja miałaby to robić?


@Viado: bo może. Tak trudno ogarnąć, że wrogie państwo robi wszystko żeby destabilizować sytuację w innym nieprzyjaznym kraju?
Ja mam jedno pytanie - czemu do tej pory nie została ujawniona treść ostatniej rozmowy braci Kaczyńskich, chwilę przed nieudanym lądowaniem?

Ja nie wiem czemu, ale się domyślam :)
@Qwertyzaq: @Viado: wiem ze wszyscy inni Wam to już napisali. Ale powtórzę jeszcze raz. Jeżeli ktoś tu jest naiwny i nie potrafi wyciągać prawidłowo wniosków - to jesteście tym kimś Wy.

To ze ruscy trzymają wrak to efekt wojny polsko-polskiej i chęć umiejętnego jej podsycania. Rosjanie z tą katastrofa nie maja zbyt wiele wspólnego, nasi piloci nigdy nie powinni byli podchodzić do lądowania w tych warunkach. Powinni być tez szkoleni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viado: ja sie nie dziwie, że wraku nie oddali.

-Jestes małoznaczacym państewkiem.
-Należysz do wielkich sojuszy międzynarodowych.
-Dawaj! Miód mailna! O kurfa...
-Nastepuje destabilizacja kraju i podział społeczeństwa
-Partia rządząca i opozycja zaciekle rywalizują

Oddaj temu małemu, zdestabilizowanemu krajowi narzędzie (wrak samolotu), którym może dowolnie kreować rzeczywistość.

Pis posypuje wszystko materiałami wybuchowymi i dzwonią po nato i do prezydenta USA. Reszta już mogła potoczyć sie na setki roznych sposobów.