Wpis z mikrobloga

Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach ale po tym co zobaczyłem na ukrainie uważam że kacapy macały w tym swoje brudne łapska. Gdyby nie mieli nic na sumieniu to wrak byłby już dawno w polsce i mogliby go zbadać nasi eksperci bez ruskich patrzących im na łapy. Ciekawe też że autor filmiku z miejsca katastrofy zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach kilka dni po nagraniu.

Po co rosja miałaby to robić? Bądź co bądź zginęło kilkaset najważniejszych osób w państwie a w dłuższej perspektywie polska została zdestabilizowana poprzez wygarną antyeuropejskich PISowców. Doskonale się wpisuje w kremlowska politykę zagraniczną. I też fakt że jakiekolwiek wątpliwości w genezę katastrofy są wyśmiewanie i wręcz nie można tak myśleć jest dla mnie skutkiem działalności ruskiej propagandy.

#smolensk #wojna #ukraina
Viado - Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach...

źródło: comment_16495817400qesyiACoBO6cExdRgF3k3.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@Viado Wiesz, że gdyby to był cywilny lot to by żadnej katastrofy nie było? Bo by #!$%@? nikt tam nie lądował w takich warunkach.
Aż tak ciężko Ci ogarnąć że mamy takich debili w rządzie że nie potrzebujemy sił zewnętrznych aby coś #!$%@?ć?
A ruscy jak to ruscy wykorzystują sytuację i jak widzą ze mogą coś ugrać to grają. Kaczyński zrobił taki cyrk że aż się prosiło o to.
  • Odpowiedz
@Viado: Nie uwierzę w żadne brednie o zamachu tak długo jak Kaczor nie odtajni rozmowy z bratem przed spektakularnym „lądowaniem”. Ostawiam, ze jest tam coś w rodzaju „ląduj gurva”.
  • Odpowiedz
@Viado: Co prawda te mem poniżej jest od Ukraińców o Kacapach, ale równie dobrze pasuje jakby był od Kacapów o Pisobolszewii.
Ta katastrofa spadła (nomen omen!) Putinowi z nieba. FSB wykorzystało ją pierwszorzędnie. Niewiarygodne, jak te PiSowskie matoły latami potrafią dać się kacapom tak elegancko podkładać i rozgrywać.
****
szejas - @Viado: Co prawda te mem poniżej jest od Ukraińców o Kacapach, ale równie do...

źródło: comment_1649588357VPxQoV5YOEoBQ77OuQdEZt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach ale po tym co zobaczyłem na ukrainie uważam że kacapy macały w tym swoje brudne łapska.


@Viado: Dalej nie czytam, bo wiem już, że z logicznym wnioskowaniem ten wysryw nie ma nic wspólnego.

  • Odpowiedz
Nie wiem co się tam stało i śmieszy mnie każdy specjalista który z przekonaniem mówi o tym że zamachu nie był lub że był. My się tego raczej nie dowiemy a wszelkie możliwe dowody jeżeli w ogóle takie były napewno już nie istnieją. Z mojego punktu widzenia gospodarz u którego stała się tragedia utrudniając śledztwo i nieudostępniając wraku powinien być traktowany jako winny bo śledztwo może prowadzić tylko podmiot nie będący stroną.
  • Odpowiedz
@Viado: jeżeli Putin jest sprytny (a do lutego w to wierzyłem) to bo ruskim na rękę było skłócić polskie społeczeństwo i podtrzymywać wojnę polsko-polską.

Wg spiskowej teorii kaczora bedacego w zmowie z putinem to kaczystom też na rękę nigdy tego wraku nie ściągnąć tylko mielić bzdury od 12 lat.

A wg brzytwy ockhama to pewnie niekompetencja i #!$%@? - nikomu w Rosji nie chciało się tym przejmować, pole zaorane, na #!$%@?
  • Odpowiedz
Gdyby nie mieli nic na sumieniu to wrak byłby już dawno w polsce i mogliby go zbadać nasi eksperci bez ruskich patrzących im na łapy.


@Viado: do książek, raportów, wiedzy z neta, bo #!$%@? rozumisz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@machus666:

Dodatkowo gdyby wrak zwrocili jeszcze by sie okazalo, że nic tam nie ma. PIS wtedy nie wygrywa wyborów w 2016 z ambony etc etc…

W to skłonny jestem uwierzyć, że kacapy specjalnie nie oddały wraku, przez co komuchy z pisu miały większe poparcie, dorwały się do władzy i pogrążają kraj xD
Szachy 5d jak #!$%@? ale hipoteza ciekawa xD
  • Odpowiedz
@Viado: Ruskie trzymają wrak by właśnie idioci się pultali o ten niby zamach. Kacapom zawsze zależało przede wszystkim na robieniu burdelu u sąsiadów i sekta smoleńska świetnie to robi.

A do wraku był dostęp na miejscu. Polacy mieli do niego dostęp i go zbadali.
  • Odpowiedz
Po co rosja miałaby to robić? Bądź co bądź zginęło kilkaset najważniejszych osób w państwie a w dłuższej perspektywie polska została zdestabilizowana poprzez wygarną antyeuropejskich PISowców. Doskonale się wpisuje w kremlowska politykę zagraniczną.


@Viado: 96 to kilkaset? W ten sposób można napisać, że to Jarosław Kaczyński, Beata Szydło i Mateusz Morawiecki wysadzili samolot, dzięki czemu PISowcy doszli do władzy. Doskonale się wpisuje w wewnętrzną politykę PiS
  • Odpowiedz
@Qwertyzaq: Nie musieli kompletnie nic robić żeby podzielić polskie społeczeństwo, wykreować głośnych fanów teorii spiskowych, oddalić Polskę od Europy pozwalając na snucie eksperymentów myślowych przez Macierewicza i jechanie po Tusku (na pewno uśmiechniętego Tuska przy smutnym Putinie fotografowano w dobrze wierze) itd. Wystarczyło… nie oddawać wraku. Wystarczyło pozwolić, byśmy sami się pokłócili. Czy jeśli byłby mikrogram jakiegokolwiek materiału wybuchowego nie wdarłoby się to w media choćby prawicowe? A sa tylko artykuły
  • Odpowiedz
@Viado: po tej wojnie jestem pewien że Polacy powinni zabezpieczyć warunki na lotnisku zeby mozna bylo bezpiecxnie wyladowac bo ruscy nawet w konwoju nie potrafią jeździć i ich kraj to jeden wielki burdel
  • Odpowiedz