Wpis z mikrobloga

Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach ale po tym co zobaczyłem na ukrainie uważam że kacapy macały w tym swoje brudne łapska. Gdyby nie mieli nic na sumieniu to wrak byłby już dawno w polsce i mogliby go zbadać nasi eksperci bez ruskich patrzących im na łapy. Ciekawe też że autor filmiku z miejsca katastrofy zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach kilka dni po nagraniu.

Po co rosja miałaby to robić? Bądź co bądź zginęło kilkaset najważniejszych osób w państwie a w dłuższej perspektywie polska została zdestabilizowana poprzez wygarną antyeuropejskich PISowców. Doskonale się wpisuje w kremlowska politykę zagraniczną. I też fakt że jakiekolwiek wątpliwości w genezę katastrofy są wyśmiewanie i wręcz nie można tak myśleć jest dla mnie skutkiem działalności ruskiej propagandy.

#smolensk #wojna #ukraina
Pobierz Viado - Wiem że wykopki mają bekę ze smoleńska i uważają że to na 100% nie był zamach...
źródło: comment_16495817400qesyiACoBO6cExdRgF3k3.jpg
  • 135
@Viado: problem jest tylko taki, że nie ma żadnych dowodów z żadnego wiarygodnego źródła by maczali w tym palce. Wiecej, jest bardzo dużo dowodów, że lot był organizowany z wieloma naruszeniami instrukcji operacyjnych oraz procedur. Szczególnie w wymiarze - nie pakować na jeden pokład za duzo VIP’ów. A to ze sie #!$%@? w smolensku na wlasne życzenie wie każdy kto siedzi w lotnictwie.
Wracając do twojego pytania, dlaczego nie zwracaja wraku?
@Viado: Oczywiście jest to realna opcja tylko polecam film gdzie jest wykazane kilka momentów tego lotu w którym to załoga mogła nie startować lub zawrócić czyli realnie uniknąć katastrofy. Film jest autorstwa chyba po ale te punkty są oparte na procedurach i wystarczyło się ich trzymać. No ale jak wiemy nie przestrzeganie procedur nie jest obce pisowi... No chyba że ruscy tak omotali polską załogę że polecieli na samobójcza misję ale