Wpis z mikrobloga

#mediamarkt
#ps5

Nawiązując do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/64893129/pozdrawiam-media-markt-zamowilem-we-wtorek-ps5-wys/

sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej dynamiczna xDDDD.

Wczoraj dostałem sms że dzisiaj mi będzie wysłana prawidłowa konsola. O 13 dostałem telefon, że będzie konsola. Jak zapytałem o numer przewozowy to konsultant nie miał więc zapytał skąd jest pewny bo wydaje mi się, że to raczej niemożliwe że będzie. Zapewniał że będzie. O 15, czyli 2 godziny później dostałem telefon w którym zapytano mnie czy odebrałem tą złą konsolę już (XDDDD odebrałem ją w czwartek i napisałem o tym maila i mówiłem na infolinii xD) Jak powiedziałem że tak to poproszono mnie żebym jej nie otwierał i że moja konsola będzie we wtorek, na zadane pytanie czemu dostałem przed chwilą inną informację brak było logicznej odpowiedzi. Napisałem potem smsa na "infolinię MM" do 1 konsultanta i napisał, że kurierzy kursują do 20 xDDD. Konsola oczywiście dzisiaj nie przyszła. Napisałem i zadzwoniłem (już o 19) że jutro konsola ląduje na klatce (ta zła) i mnie nie interesuje co się z nią będzie działo.

Jutro w godzinach 8-12 ma dzwonić ktoś kto będzie mógł rozwiązać mój problem bo na infolinii to nikt nie może nic rozwiązać.

Sklep nie dla idiotów, rzeczywiście XDDDD. Jak ktoś chce być wołany jak się sprawa zakończy to plusujcie jakoś spróbuje użyć tego narzędzia jak się coś już na koniec rozwiążę, ale mam niezłą pompę z tego sklepu i obiegu informacji w nim.
  • 2
@Xoltron: Na pewno dostaniesz kosz słodyczy, bukiet kwiatów, kupony 500 PLN do PS Store, talon na balon, raka, i kwadratowy globus polski jako rekompensatę sklepu za twoje nerwy i stracony czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mxhugo: nawet nie liczę, niech dadzą z 100 na psstore albo pada. Nawet mnie tak nie denerwuje to że mi wysłali zła konsole bo każdemu się może zdarzyć ale robią ze mnie idiote, ciągle dzwoni do mnie ktoś kto nie ma pojęcia co mówi i każdy kolejny przeczy poprzedniemu