Wpis z mikrobloga

Niszczenie następnej kultowej gry. To jeszcze miałoby jakiś sens gdyby nie tykali przerywników komiksowych i zostawili je w oryginalnej formie ale coś nie wydaje mi się aby tak było.

@witulo: wlasnie dzieki budzetowi moze beda w stanie tym razem zrobic wszystkie cutscenki a nie tylko czesc i reszte zostawic w formie slajdow lol

a jak ci sie nie podoba to dalej mozesz sobie zagrac w stare czesci
@janushek: No to po co ruszać grę która jest w pełni grywalna? To jest gra komputerowa a nie symulacja rzeczywistości by Max musiał mieć wyrenderowany każdy włos a Mona realistyczne cycki.
ktoś śmiał cokolwiek powiedzieć


@krucjan: tylko dlaczego to zawsze jest albo populizm albo chłopski rozum XDDDD
Powiedzieli, że jest deal z Rockstarem, dosłownie nic więcej

bez sensu

No to po co ruszać grę która jest w pełni grywalna?

@akeyo20: @witulo: bo ma 20 lat, zestarzała się i jest dostępna tylko na PC? Jest sporo osób, które będą w to grały pierwszy raz chociażby ze względu większą dostępność czy nowożytny
wlasnie dzieki budzetowi moze beda w stanie tym razem zrobic wszystkie cutscenki a nie tylko czesc


@SmugglerFan: @janushek: Przecież to jest jedna z głównych zalet tej gry. Pozbycie się tego oznacza stworzenie jakiegoś potworka. I świetny argument - jak ci się nie podoba to możesz grać w stare części. Usuwam konto bo muszę piać z zachwytu, nie mogę wyrazić swojego zdania.
muszę piać z zachwytu


@witulo: #!$%@? mać, nie musisz i nikt tu tego nie robi ale też nikt ci nie dał powodu do narzekania, tak samo jak nikt nie mówi że musisz remake kupić czy uważać go za lepszy od oryginału

@krucjan: może nie zauważyłeś ale pisałem to ogólnie, dziadku
No i z chłopskim rozumem chyba jednak miałem rację bo to kolejny taki temat gdzie niezrozumienie potrzeby i robienia rimejku