Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas spotykam sie z tym, że ktoś znalazł na tinderze miłość życia i inne tego typu krzepiące samotne serca historyjki. Ja dla odmiany mam pytanie - co przez aplikację randkowe straciliście. Tylko bez odpowiedzi "czas, zdrowie i młodość" ;)
Zacznę od siebie - jakoś na wiosnę umówiłem się z pewnym młodzieńcem na niezobowiązujący wieczór z netflixem i ewentualne cimcirimci (taaaak, to będzie homostory). Akcja potoczyła się bardzo ok, koleś został do rana, a że ja zawsze dbam o gości, to mu rano zaserwowałem śniadanko - tosty z serem. Mówił, że tosty kojarzą mu się tylko z hotelami, pierwszy raz w życiu widzi u kogoś toster w domu i nigdy nie wpadł na taki pomysł. Cóż, widocznie idea mu się spodobała, bo jak brałem prysznic, to chłopiec się ewakuował razem z moim tosterem. Jestem prawie pewien, że zajumał mi też bokserki i kostkę masła.

#zalesie #lgbt #seks #tinder #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #takbylo
  • 74
@jestemduchem: Jesteś zielonką i to już pokazuje że jesteś nikim i twoje historie można sobie wsadzić, trollu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A napluć to mogę jedynie na twój prostacki ryj. Ja tylko zwracam uwagę na to jak #!$%@? działa społeczeństwo w kwestiach relacji damsko-męskich i dlaczego, a ty możesz się co najwyżej zesrać pod siebie z nerwów, za to, że rzeczywistość tobie nie odpowiada. ( ͡°
#!$%@? ty mass konto 3 lata na wykopie, na ktorym bez przerwy postujesz tresci, w ktorych kogos atakujesz i srasz zarem na ludzi


@jestemduchem:Przez trzy lata mówię dlaczego społeczeństwo działa jak gówno produkując toksyczne jednostki, inceli itd. których będzie tylko przybywać, a ludzie mają to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga sprawa mnie twoja rzeczywistosc nie dotyczy, bo ja nie mam problemu z kobietami i mam
@betteroff: bardzo sympatyczna historia () chciałbym tak
Ja jednie straciłem nadzieję na jakie kolwiek relacje z różowymi bo szanse na tinderze będą mnie kosztowały kilkadziesiąt tysięcy zł i z 4k co miesiąc kosztów stałych