Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas spotykam sie z tym, że ktoś znalazł na tinderze miłość życia i inne tego typu krzepiące samotne serca historyjki. Ja dla odmiany mam pytanie - co przez aplikację randkowe straciliście. Tylko bez odpowiedzi "czas, zdrowie i młodość" ;)
Zacznę od siebie - jakoś na wiosnę umówiłem się z pewnym młodzieńcem na niezobowiązujący wieczór z netflixem i ewentualne cimcirimci (taaaak, to będzie homostory). Akcja potoczyła się bardzo ok, koleś został do rana, a że ja zawsze dbam o gości, to mu rano zaserwowałem śniadanko - tosty z serem. Mówił, że tosty kojarzą mu się tylko z hotelami, pierwszy raz w życiu widzi u kogoś toster w domu i nigdy nie wpadł na taki pomysł. Cóż, widocznie idea mu się spodobała, bo jak brałem prysznic, to chłopiec się ewakuował razem z moim tosterem. Jestem prawie pewien, że zajumał mi też bokserki i kostkę masła.

#zalesie #lgbt #seks #tinder #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #takbylo
  • 74
@jestemduchem: Jak mówiłem:

kobiety gardzą przegrywami, tworzy sie radykalizm, mizigonizm itd.


Bycie toxiciem jest skutkiem a nie przyczyną tego że kobiety za nami nie przepadają ( ͡° ͜ʖ ͡°) A skoro z kobietami nie da się normalnie rozmawiać, to jestem za tępieniem ich, jak tą typiarę wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby ktos ci w prawdziwym zyciu to pokazal


@jestemduchem: co pokazał???
chodzi glownie, o to ze twoja logike podeprze tylko i wylacznie inny frustrat seksualny bez zycia osobistego i zadnych sukcesow w zyciu osobistym


@jestemduchem: zarabiam ponad 10k i jakieś sukcesy na siłowni też mam, raczej wyglądam lepiej niż 80% facetów w polen.

I co? Jego teorie to czysta prawda, a ty żyjesz na wyparciu. Wy normicy nie macie w ogóle umiejętności analizy rzeczywistości. Deszcz na was pada i nie zastanawiacie się
Po drugie ty nic nie zarabiasz nie klam i nie rob z siebie nie wiadomo kogo bo nikt ci w to nie wierzy.


@jestemduchem: po co miałbym kłamać?

Wiesz ilu jest facetów co zarabiają po 20-30k a są sami?

Mam wewnetrzna odraze do nieudacznikow i mazgajow, ktore swoje wlasne nie powodzenia wpierdlaaja na wszystkich wokol?


@jestemduchem: ale ty gówno wiesz o jakimś typie z internetu, nieudacznikiem tutaj jedynym jesteś ty,
@jestemduchem: no nie wiem, pracuje w IT jak większość wykopków, kilka lat doświadczenia w 3 firmach, prawie 28 lvl na karku, tyle co zarabiam to ma praktycznie każda osoba pracująca w IT i 5+ lat doświadczenia.

jakbym chciał ściemniać to bym wymyślił coś bardziej kreatywnego, sobie dodał z 50k miesięcznie z kryptowalut
Chłopie, w prawdziwym życiu powiedz cokolwiek neutralnego z redpilla/blackpilla - nie obrażaj kobiet, tylko powiedz jakiś prosty fakt. Zaraz zbiegną się beciaki i kukoldy i będą chcieć cię #!$%@?ć, a kobieta będzie chciała ci strzelić liścia.

Taka jest dyskusja z babami i zaślepionymi białymi rycerzami.

Dlatego nie ma sensu nikomu mówić rzeczy związanych z blackpillem na żywo, po co? Kto ma wiedzieć ten wie.

juz odwracanie kota ogonem robienje z siebie poszkodowanych