Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas spotykam sie z tym, że ktoś znalazł na tinderze miłość życia i inne tego typu krzepiące samotne serca historyjki. Ja dla odmiany mam pytanie - co przez aplikację randkowe straciliście. Tylko bez odpowiedzi "czas, zdrowie i młodość" ;)
Zacznę od siebie - jakoś na wiosnę umówiłem się z pewnym młodzieńcem na niezobowiązujący wieczór z netflixem i ewentualne cimcirimci (taaaak, to będzie homostory). Akcja potoczyła się bardzo ok, koleś został do rana, a że ja zawsze dbam o gości, to mu rano zaserwowałem śniadanko - tosty z serem. Mówił, że tosty kojarzą mu się tylko z hotelami, pierwszy raz w życiu widzi u kogoś toster w domu i nigdy nie wpadł na taki pomysł. Cóż, widocznie idea mu się spodobała, bo jak brałem prysznic, to chłopiec się ewakuował razem z moim tosterem. Jestem prawie pewien, że zajumał mi też bokserki i kostkę masła.

#zalesie #lgbt #seks #tinder #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #takbylo
  • 74
@betteroff: Wielokrotnie hajs za kawy które nic nie znaczyły, a jak coś znaczyły to #!$%@? po ghostingu mimo że wydawało że się klei ¯_(ツ)_/¯ Obecny związek powstał przez znajomych i chwała za to ze bez pajacowania na tinderach, znaliśmy się już ponad pół roku wcześniej.
@MojaPieknaRoslineczko: Ty zrozumiałaś co wcześniej napisałem? Facet z facetem ma równe szanse. Tzn. można się z drugim facetem umówic na ruchanie jak na piwo, a z kobietą to trzeba odstawiać tańce godowe a i tak istnieje duża szansa oplucia.

Tak, kobietę trzeba na wyzywać, bo lubią one nadużywać swojej pozycji w kwestiach łóżkowych, przez co czują się nietykalne.