Wpis z mikrobloga

Próba wpasowania mnie w ramy "samca beta w oczekiwaniu" zakończyła się niepowodzeniem xD
(kontynuacja rozmowy w komentarzach)

Jestem na siebie trochę zły, bo dziewczyna miała ze mną sporo wspólnych zainteresowań, podobne poczucie humoru i nagrzałem się na znajomość z nią jak nastolatka na koncert swojego ulubionego rapera. Oczywiście jeśli nie jesteś prymitywnym samcem tylko chcesz bawić się w normalne zdrowe relacje, to dziewczyna wpasowuje cię w ramy beciaka!
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Co więcej, dziewczyna poznana na żywo, nie przez internet i mająca ponad 30 lat!
(σ ͜ʖσ)

Ja po prostu nie mogę na poziomie serca pogodzić się z tym, że aby dziewczyna wyraziła tobą zainteresowanie "cielesne a nie platoniczne" to musisz ją w pewien sposób "źle traktować"
()

Świadomość, że nie mogę być sobą czyli ciepłym, uczciwym, inteligentnym i spokojnym facetem tylko muszę zgrywać jakiegoś alfę i pozować na jakiegoś łobuza sprawia, że gniję.
(°°

Jest źle.
( ͠° °)

(sporo zamazane ale chcę aby miała pełną anonimowość)

#przegryw #blackpill #redpill #podrywajzwykopem #randki #mgtow #tinder
N.....n - Próba wpasowania mnie w ramy "samca beta w oczekiwaniu" zakończyła się niep...

źródło: comment_1649106664YRJ6WXsJuKhtWaqJot29gN.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Nostrian: U nich nie ma czegoś takiego jak przywiązanie w jakikolwiek sposób. mogą olać rodzinę, mogą olać znajomych, liczy się chad i rozpłód/kopulacja, który oczywiście dziś tyczy się ruchania, bo są świadome, że ten instynkt prowadzi do ciąży
  • Odpowiedz
@Nostrian: a w ogóle na starcie mówiła że szuka miłości, czy nastawiła się na kumpelstwo i Twoje spermienie ją skłoniło, żeby napisała coś otrzeźwiajacego?
ja piszę na gg z 25 typami ot z nudów i też ich uspokajam jak próbują tematy przeniesc na poza kumpelstwo
  • Odpowiedz
Co więcej, dziewczyna poznana na żywo, nie przez internet i mająca ponad 30 lat!


@Nostrian: Jak byłem młodszy to myślałem, że starsze babki są bardziej dojrzałe. Nie nic a nic. Lubią kręcić psychodramy i tak dalej.

Z chłopami to jest tak, że późno dojrzewamy ale jednak ten proces dojrzewania jest dłuższy, u kobiet to mam wrażenie, że zatrzymaje się gdzieś +- na 21 roku życia i stoi.
  • Odpowiedz
Ja po prostu nie mogę na poziomie serca pogodzić się z tym, że aby dziewczyna wyraziła tobą zainteresowanie "cielesne a nie platoniczne" to musisz ją w pewien sposób "źle traktować"


@Nostrian: To jest akurat nieprawda ale bycie badboyem przyciąga pewne typy lasek.

Podstawa to seksualizacja czyli macamy koleżankę, jak laska nie chce się macać to już wiesz, że gówno będzie.

Ja niestety ostatnio stwierdziłem, że właśnie za bardzo staram się seksualizować
  • Odpowiedz
Ja przed wczoraj zakończyłem proceder marnowania czasu. Spotykam się z łaska 3 miesiące. Sypialismy u siebie nawzajem, byliśmy fajnym tandemem w oczach nas obu. Jej były się odezwał ze zaprasza ja na wycieczkę do Paryża i ona chce jechać. Powiedziałem ze jak tak to ja się wypisuje z tego cyrku. Jakie było jej zdziwienie. A teraz juz miły dla niej nie jestem. 3 miesiące w #!$%@? a zaznaczam ze laska 30 lat
  • Odpowiedz
@Nostrian:

Ja po prostu nie mogę na poziomie serca pogodzić się z tym, że aby dziewczyna wyraziła tobą zainteresowanie "cielesne a nie platoniczne" to musisz ją w pewien sposób "źle traktować"

()

Świadomość, że nie mogę być sobą czyli ciepłym, uczciwym, inteligentnym i spokojnym facetem tylko muszę zgrywać jakiegoś alfę i pozować na jakiegoś łobuza sprawia, że gniję.

(°°
Zgrywajac_twardziela - @Nostrian: 
 Ja po prostu nie mogę na poziomie serca pogodzić ...

źródło: comment_1649146135s5shAb1PQpOP0AH81DLIbQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Chyba oczywiste jest, że OP doświadcza tego co opisuje po raz enty, naucz się czytać między wierszami, a nie wyjeżdżasz z pseudonauką "to twoja projekcja".

A ty @Nostrian trzymaj się, właśnie dobrze, że nie wchodzisz w pajacowanie, ramy-sramy albo samoobwinianie. Nawet jak it's over, to wyprostowany, nie na kolanach
  • Odpowiedz
@Feniks_Alfa:

Chyba oczywiste jest, że OP doświadcza tego co opisuje po raz enty, naucz się czytać między wierszami, a nie wyjeżdżasz z pseudonauką "to twoja projekcja".

Na jakiej podstawie on określił, że ona oczekuje "złego traktowania", a nie np. olała go dlatego, że nie dbał o higienę, miał brzydką mordę, czy był za niski? Gdzie OP daje jakikolwiek argument na poparcie tej tezy?
  • Odpowiedz